MECZ LIGOWY GROM PLEWISKA - WARTA MIĘDZYCHÓD 22.09.2018

Grom Plewiska – Warta Międzychód 3:1 (0:1)
Bramka: Kacper Owczarz (42’, 46’), Mikołaj Zatoń (69’)

Skład: Stanisław Pogonowski, Jan Stefański, Tomasz Kozłowski, Paweł Birecki, Jakub Dzierzkiewicz, Oskar Arczykowski, Mikołaj Zatoń, Wojciech Otlewski, Bartosz Dobrzycki, Kacper Jurkiewicz, Patryk Kurasz. Na zmiany wchodzili: Kacper Owczarz, Aleksander Typek.

W sobotnie południe Grom Plewiska podejmował drużynę Warty Międzychód w ramach rozgrywek I ligi okręgowej trampkarzy C1. Od początku meczu zespół gospodarzy próbował narzucić swój styl gry. Jednak to goście schodzili na przerwę prowadząc 1:0. Trzeba jeszcze odnotować fakt obronienia rzutu karnego przez naszego bramkarza Stanisława Pogonowskiego. W przerwie trener wraz z zespołem przeanalizowali grę w pierwszej połowie i wyciągnęli wnioski na drugą połowę. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 42 min Patryk Kurasz popisał się piękną wrzutką do Kacpra Owczarza i było 1:1. 4 minuty później bardzo ładną akcję całego zespołu wykończył ponownie Kacper Owczarz i prowadziliśmy 2:1. W dalszej części meczu zespół gospodarzy miał dużo okazji do strzelenia bramki. Ostatnią bramkę, dającą zwycięstwo 3: 1 w tym meczu, zdobył przepięknym lobem z około 30 m Mikołaj Zatoń.

Brawa należą się dla całego zespołu za walkę do ostatniego gwizdka.

Dziękujemy również naszym wspaniałym rodzicom za doping podczas meczu.