I liga Trampkarz C1 BŁĘKITNI OWIŃSKA - GROM PLEWISKA 1:5 (0:3

C1 Trampkarz I liga BŁĘKITNI OWIŃSKA – GROM PLEWISKA 1:5 (0:3)

Bramki: BARTOSZ DOBRZYCKI (5’, 14’, 60’), TOMASZ KOZŁOWSKI (26’), MICHAŁ KOPEĆ (52’)

SKŁAD: Stanisław Pogonowski, Mikołaj Zatoń, Bartosz Dobrzycki, Paweł Birecki, Wojciech Otlewski, Michał Kopeć, Kacper Jurkiewicz, Michał Hoza, Damian Zielonko, Tomasz Kozłowski, Patryk Kurasz. Na zmiany wchodzili: Oskar Rajewski, Kacper Owczarz.

W dniu 14.04 udaliśmy się na mecz do Owińsk z Błękitnymi. Był to nasz pierwszy mecz w rozgrywkach Trampkarzy C1 na wiosnę. W pierwszej kolejce otrzymaliśmy punkty walkowerem, bo zespół WAP Poznań się wycofał.

Początek meczu rozpoczął się od naszych ataków na bramkę gospodarzy. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 5 minucie pierwszą bramkę zdobył Bartosz Dobrzycki po podaniu piłki od Kacpra Jurkiewicza. W 14 minucie podwyższył wynik ponownie Bartosz Dobrzycki po zagraniu piłki od Patryka Kurasza. W 26 minucie faulowany w polu karnym był Bartosz Dobrzycki i sędzia podyktował rzut karny dla Gromu. Pewnym egzekutorem okazał się Tomasz Kozłowski. 3:0 dla Gromu Plewiska. Do końca pierwszej połowy wynik się już nie zmienił. Druga połowa rozpoczęła się ponownie od naszych ataków na bramkę gospodarzy. W 52 minucie pięknym strzałem za pola karnego popisał się Michał Kopeć i było 4:0. W 60 minucie wynik na 5:0 podwyższył Bartosz Dobrzycki po dokładnym podaniu piłki od Patryka Kurasza. W 64 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Zawodnik Błękitnych pewnie strzelił i było 1:5. Do końca drugiej połowy żadnej z drużyn nie udało się strzelić kolejnych bramek i mecz zakończył się naszym pewnym zwycięstwem.

Gratulacje dla całego zespołu za piękny mecz.

Dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za wsparcie podczas meczu.