zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Orły Komorniki
0:2
Oranje Sport Poznań
Chrobry Poznań
5:2
F.C. Galacticos Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
RED BOX
3:2
AF Orły Komorniki
Chrobry Poznań
3:4
Oranje Sport Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
F.C. Galacticos Poznań
5:1
RED BOX
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
F.C. Galacticos Poznań
6:3
Chrobry Poznań
OTPS Winogrady
5:2
Salos Poznań
Oranje Sport Poznań
6:1
RED BOX
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Antonio Jarocin
10:2
Salos Poznań
OTPS Winogrady
8:1
AF Orły Komorniki
F.C. Galacticos Poznań
3:1
Oranje Sport Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Antonio Jarocin
5:1
Chrobry Poznań
OTPS Winogrady
12:1
RED BOX
Salos Poznań
1:3
F.C. Galacticos Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Antonio Jarocin
2:4
Oranje Sport Poznań
AF Orły Komorniki
1:5
Chrobry Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
RED BOX
5:7
AF Orły Komorniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady
10:0
Oranje Sport Poznań
Antonio Jarocin
5:4
F.C. Galacticos Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Oranje Sport Poznań
5:4
RED BOX
OTPS Winogrady
5:2
Antonio Jarocin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Oranje Sport Poznań
2:5
F.C. Galacticos Poznań
Antonio Jarocin
15:1
RED BOX
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady
5:1
F.C. Galacticos Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Poznań
1:7
Chrobry Poznań
AF Orły Komorniki
2:6
Oranje Sport Poznań
Antonio Jarocin
5:2
F.C. Galacticos Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Poznań
3:3
Oranje Sport Poznań
AF Orły Komorniki
9:4
Salos Poznań
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Poznań
1:1
Antonio Jarocin
Salos Poznań
5:4
F.C. Galacticos Poznań
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Antonio Jarocin
7:1
AF Orły Komorniki
OTPS Winogrady
3:1
Chrobry Poznań
Salos Poznań
5:3
RED BOX
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Orły Komorniki
2:4
Chrobry Poznań
OTPS Winogrady
3:2
Antonio Jarocin
F.C. Galacticos Poznań
7:2
RED BOX
Oranje Sport Poznań
9:2
Salos Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Antonio Jarocin
8:3
Salos Poznań
Chrobry Poznań
8:0
RED BOX
OTPS Winogrady
3:4
Oranje Sport Poznań
AF Orły Komorniki
3:6
F.C. Galacticos Poznań
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Antonio Jarocin
4:1
AF Orły Komorniki
OTPS Winogrady
6:1
Salos Poznań
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady
12:0
RED BOX
Chrobry Poznań
2:3
Salos Poznań
AF Orły Komorniki
0:5*
F.C. Galacticos Poznań
Antonio Jarocin
9:2
Oranje Sport Poznań
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady
5:0
AF Orły Komorniki
Salos Poznań
8:5
RED BOX
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady
2:5
Chrobry Poznań
AF Orły Komorniki
0:5
Salos Poznań
Antonio Jarocin
10:1
RED BOX
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Chrobry Poznań
9:0
RED BOX
Oranje Sport Poznań
9:3
Salos Poznań
OTPS Winogrady
8:2
F.C. Galacticos Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij