zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Opalenica
0:0
Skra Wielkopolska Otusz
TSG Kamieniec
1:2
Canarinhos Skórzewo
Pieczarka Wielichowo
1:2
Orzeł Granowo
Wicher Strzyżewo
3:0
Ogrol Sielinko
Tęcza Skrzynki
1:3
LZS Wronczyn
ZENIT WYTOMYŚL
0:0
Huragan Łomnica
Patria Buk
4:1
Inter Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
TSG Kamieniec
5:0
Inter Zdrój
Canarinhos Skórzewo
5:3
Tęcza Skrzynki
Ogrol Sielinko
2:1
Promień Opalenica
ZENIT WYTOMYŚL
1:0
Patria Buk
Pieczarka Wielichowo
2:1
Skra Wielkopolska Otusz
LZS Wronczyn
2:1
Wicher Strzyżewo
Huragan Łomnica
1:5
Orzeł Granowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
0:2
Huragan Łomnica
Tęcza Skrzynki
4:0
Inter Zdrój
Promień Opalenica
3:1
LZS Wronczyn
ZENIT WYTOMYŚL
0:1
TSG Kamieniec
Pieczarka Wielichowo
2:2
Ogrol Sielinko
Orzeł Granowo
1:2
Skra Wielkopolska Otusz
Wicher Strzyżewo
3:2
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
1:3
TSG Kamieniec
Canarinhos Skórzewo
0:1
Promień Opalenica
Inter Zdrój
1:1
Wicher Strzyżewo
Ogrol Sielinko
2:1
Orzeł Granowo
ZENIT WYTOMYŚL
2:2
Tęcza Skrzynki
LZS Wronczyn
4:2
Pieczarka Wielichowo
Huragan Łomnica
1:2
Skra Wielkopolska Otusz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
TSG Kamieniec
6:2
Huragan Łomnica
Tęcza Skrzynki
2:0
Patria Buk
Promień Opalenica
4:3
Inter Zdrój
Wicher Strzyżewo
2:1
ZENIT WYTOMYŚL
Skra Wielkopolska Otusz
3:1
Ogrol Sielinko
Pieczarka Wielichowo
0:3
Canarinhos Skórzewo
Orzeł Granowo
5:4
LZS Wronczyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
TSG Kamieniec
2:2
Tęcza Skrzynki
LZS Wronczyn
3:0*
Skra Wielkopolska Otusz
Patria Buk
4:0
Wicher Strzyżewo
Promień Opalenica
1:4
ZENIT WYTOMYŚL
Canarinhos Skórzewo
0:6
Orzeł Granowo
Inter Zdrój
0:5
Pieczarka Wielichowo
Huragan Łomnica
1:1
Ogrol Sielinko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogrol Sielinko
3:1
LZS Wronczyn
Tęcza Skrzynki
4:1
Huragan Łomnica
Promień Opalenica
3:2
Patria Buk
Orzeł Granowo
3:0
Inter Zdrój
Wicher Strzyżewo
0:3
TSG Kamieniec
Skra Wielkopolska Otusz
1:3
Canarinhos Skórzewo
Pieczarka Wielichowo
4:3
ZENIT WYTOMYŚL
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Granowo
3:0
ZENIT WYTOMYŚL
TSG Kamieniec
1:1
Promień Opalenica
Tęcza Skrzynki
2:2
Wicher Strzyżewo
Patria Buk
3:3
Pieczarka Wielichowo
Canarinhos Skórzewo
4:1
Ogrol Sielinko
Inter Zdrój
3:4
Skra Wielkopolska Otusz
Huragan Łomnica
5:1
LZS Wronczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Strzyżewo
4:2
Huragan Łomnica
Ogrol Sielinko
0:1
Inter Zdrój
Pieczarka Wielichowo
0:1
TSG Kamieniec
LZS Wronczyn
1:4
Canarinhos Skórzewo
Skra Wielkopolska Otusz
6:2
ZENIT WYTOMYŚL
Promień Opalenica
1:2
Tęcza Skrzynki
Orzeł Granowo
3:0
Patria Buk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
TSG Kamieniec
0:3
Orzeł Granowo
Tęcza Skrzynki
4:1
Pieczarka Wielichowo
Patria Buk
2:2
Skra Wielkopolska Otusz
Huragan Łomnica
1:1
Canarinhos Skórzewo
Wicher Strzyżewo
2:2
Promień Opalenica
Ogrol Sielinko
0:4
ZENIT WYTOMYŚL
Inter Zdrój
2:6
LZS Wronczyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
2:3
TSG Kamieniec
Promień Opalenica
2:3
Huragan Łomnica
Pieczarka Wielichowo
1:2
Wicher Strzyżewo
Orzeł Granowo
3:2
Tęcza Skrzynki
Canarinhos Skórzewo
1:1
Inter Zdrój
Ogrol Sielinko
1:5
Patria Buk
LZS Wronczyn
1:3
ZENIT WYTOMYŚL
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
6:1
LZS Wronczyn
TSG Kamieniec
2:0
Ogrol Sielinko
Tęcza Skrzynki
0:2
Skra Wielkopolska Otusz
Promień Opalenica
2:2
Pieczarka Wielichowo
Canarinhos Skórzewo
6:1
ZENIT WYTOMYŚL
Huragan Łomnica
2:2
Inter Zdrój
Wicher Strzyżewo
1:4
Orzeł Granowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
1:1
Wicher Strzyżewo
Pieczarka Wielichowo
2:3
Huragan Łomnica
Orzeł Granowo
3:0
Promień Opalenica
Canarinhos Skórzewo
0:2
Patria Buk
Inter Zdrój
9:2
ZENIT WYTOMYŚL
Ogrol Sielinko
0:1
Tęcza Skrzynki
LZS Wronczyn
1:4
TSG Kamieniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Zdrój
0:5
Patria Buk
Skra Wielkopolska Otusz
1:4
Promień Opalenica
Orzeł Granowo
1:0
Pieczarka Wielichowo
LZS Wronczyn
2:1
Tęcza Skrzynki
Canarinhos Skórzewo
0:0
TSG Kamieniec
Huragan Łomnica
5:2
ZENIT WYTOMYŚL
Ogrol Sielinko
2:4
Wicher Strzyżewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
0:1
Canarinhos Skórzewo
Patria Buk
6:1
ZENIT WYTOMYŚL
Promień Opalenica
3:0
Ogrol Sielinko
Inter Zdrój
1:1
TSG Kamieniec
Wicher Strzyżewo
2:0
LZS Wronczyn
Orzeł Granowo
2:0
Huragan Łomnica
Skra Wielkopolska Otusz
3:0
Pieczarka Wielichowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Zdrój
2:2
Tęcza Skrzynki
LZS Wronczyn
2:4
Promień Opalenica
Skra Wielkopolska Otusz
0:1
Orzeł Granowo
Canarinhos Skórzewo
0:2
Wicher Strzyżewo
Ogrol Sielinko
2:0
Pieczarka Wielichowo
Huragan Łomnica
1:7
Patria Buk
TSG Kamieniec
3:0
ZENIT WYTOMYŚL
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
6:1
ZENIT WYTOMYŚL
Promień Opalenica
2:5
Canarinhos Skórzewo
Wicher Strzyżewo
1:1
Inter Zdrój
TSG Kamieniec
4:3
Patria Buk
Skra Wielkopolska Otusz
2:2
Huragan Łomnica
Pieczarka Wielichowo
1:1
LZS Wronczyn
Orzeł Granowo
3:4
Ogrol Sielinko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
1:0
Tęcza Skrzynki
Inter Zdrój
0:1
Promień Opalenica
Canarinhos Skórzewo
3:1
Pieczarka Wielichowo
Ogrol Sielinko
0:1
Skra Wielkopolska Otusz
ZENIT WYTOMYŚL
2:4
Wicher Strzyżewo
LZS Wronczyn
1:1
Orzeł Granowo
Huragan Łomnica
0:4
TSG Kamieniec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
1:2
LZS Wronczyn
Tęcza Skrzynki
1:1
TSG Kamieniec
Pieczarka Wielichowo
1:3
Inter Zdrój
Orzeł Granowo
2:2
Canarinhos Skórzewo
Wicher Strzyżewo
0:4
Patria Buk
Ogrol Sielinko
3:2
Huragan Łomnica
ZENIT WYTOMYŚL
- : -
Promień Opalenica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
TSG Kamieniec
1:1
Wicher Strzyżewo
ZENIT WYTOMYŚL
5:2
Pieczarka Wielichowo
Patria Buk
4:3
Promień Opalenica
LZS Wronczyn
1:2
Ogrol Sielinko
Canarinhos Skórzewo
3:1
Skra Wielkopolska Otusz
Inter Zdrój
1:0
Orzeł Granowo
Huragan Łomnica
3:2
Tęcza Skrzynki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Strzyżewo
1:4
Tęcza Skrzynki
Skra Wielkopolska Otusz
0:4
Inter Zdrój
ZENIT WYTOMYŚL
3:11
Orzeł Granowo
Promień Opalenica
1:2
TSG Kamieniec
Pieczarka Wielichowo
2:5
Patria Buk
LZS Wronczyn
2:2
Huragan Łomnica
Ogrol Sielinko
1:3
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
TSG Kamieniec
7:0
Pieczarka Wielichowo
ZENIT WYTOMYŚL
1:2
Skra Wielkopolska Otusz
Tęcza Skrzynki
4:2
Promień Opalenica
Patria Buk
4:0
Orzeł Granowo
Canarinhos Skórzewo
5:1
LZS Wronczyn
Inter Zdrój
2:1
Ogrol Sielinko
Huragan Łomnica
2:3
Wicher Strzyżewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
2:3
Patria Buk
ZENIT WYTOMYŚL
1:2
Ogrol Sielinko
Promień Opalenica
7:2
Wicher Strzyżewo
Pieczarka Wielichowo
1:4
Tęcza Skrzynki
Orzeł Granowo
0:3
TSG Kamieniec
LZS Wronczyn
3:1
Inter Zdrój
Canarinhos Skórzewo
5:0
Huragan Łomnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
TSG Kamieniec
0:2
Skra Wielkopolska Otusz
Tęcza Skrzynki
0:2
Orzeł Granowo
Patria Buk
3:2
Ogrol Sielinko
Inter Zdrój
3:1
Canarinhos Skórzewo
Huragan Łomnica
4:2
Promień Opalenica
Wicher Strzyżewo
2:1
Pieczarka Wielichowo
ZENIT WYTOMYŚL
0:3*
LZS Wronczyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
2:4
Tęcza Skrzynki
ZENIT WYTOMYŚL
0:3
Canarinhos Skórzewo
Pieczarka Wielichowo
2:2
Promień Opalenica
Orzeł Granowo
3:1
Wicher Strzyżewo
LZS Wronczyn
2:3
Patria Buk
Inter Zdrój
2:3
Huragan Łomnica
Ogrol Sielinko
0:7
TSG Kamieniec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
TSG Kamieniec
1:1
LZS Wronczyn
ZENIT WYTOMYŚL
0:3
Inter Zdrój
Tęcza Skrzynki
3:1
Ogrol Sielinko
Patria Buk
4:1
Canarinhos Skórzewo
Promień Opalenica
2:1
Orzeł Granowo
Huragan Łomnica
2:5
Pieczarka Wielichowo
Wicher Strzyżewo
1:0
Skra Wielkopolska Otusz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij