zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
2:4
Obra Zbąszyń
Patria Buk
4:0
NAP Nowy Tomyśl
Promień Opalenica
4:2
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Canarinhos Skórzewo
2:0
Inter Zdrój
Wicher Strzyżewo
4:2
Skra Wielkopolska Otusz
LZS Wronczyn
4:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Orzeł Granowo
5:0
Korona Bukowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
7:0
Wicher Strzyżewo
Skra Wielkopolska Otusz
0:5
Canarinhos Skórzewo
Promień Opalenica
4:1
Tęcza Skrzynki
Patria Buk
3:0
Orzeł Granowo
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:1
Inter Zdrój
Korona Bukowiec
2:3
LZS Wronczyn
Obra Zbąszyń
2:0
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
3:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Inter Zdrój
3:1
Skra Wielkopolska Otusz
Wicher Strzyżewo
2:2
Korona Bukowiec
Canarinhos Skórzewo
3:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
LZS Wronczyn
1:6
Patria Buk
Orzeł Granowo
1:1
Obra Zbąszyń
NAP Nowy Tomyśl
1:0
Promień Opalenica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:5
Inter Zdrój
Tęcza Skrzynki
2:1
NAP Nowy Tomyśl
Promień Opalenica
1:1
Orzeł Granowo
Patria Buk
3:0
Wicher Strzyżewo
Obra Zbąszyń
6:0
LZS Wronczyn
Gminy Grodzisk Wielkopolski
3:0
Skra Wielkopolska Otusz
Korona Bukowiec
0:5
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
2:5
Klub Sportowy 1920 Mosina
LZS Wronczyn
4:2
Promień Opalenica
Inter Zdrój
5:0
Korona Bukowiec
Wicher Strzyżewo
1:3
Obra Zbąszyń
Canarinhos Skórzewo
2:1
Patria Buk
Orzeł Granowo
3:0
Tęcza Skrzynki
NAP Nowy Tomyśl
2:0
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
3:1
Inter Zdrój
Promień Opalenica
3:3
Wicher Strzyżewo
Korona Bukowiec
1:0
Skra Wielkopolska Otusz
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
Obra Zbąszyń
3:1
Canarinhos Skórzewo
Tęcza Skrzynki
6:2
LZS Wronczyn
NAP Nowy Tomyśl
2:2
Orzeł Granowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Granowo
4:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Klub Sportowy 1920 Mosina
6:2
Korona Bukowiec
Skra Wielkopolska Otusz
1:1
Patria Buk
LZS Wronczyn
3:2
NAP Nowy Tomyśl
Canarinhos Skórzewo
1:0
Promień Opalenica
Inter Zdrój
0:1
Obra Zbąszyń
Wicher Strzyżewo
4:1
Tęcza Skrzynki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
1:1
Canarinhos Skórzewo
Patria Buk
4:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
Promień Opalenica
1:0
Inter Zdrój
Gminy Grodzisk Wielkopolski
2:2
Korona Bukowiec
Obra Zbąszyń
7:0
Skra Wielkopolska Otusz
NAP Nowy Tomyśl
5:3
Wicher Strzyżewo
Orzeł Granowo
2:2
LZS Wronczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wronczyn
0:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:2
Obra Zbąszyń
Skra Wielkopolska Otusz
1:6
Promień Opalenica
Canarinhos Skórzewo
3:1
NAP Nowy Tomyśl
Korona Bukowiec
0:10
Patria Buk
Inter Zdrój
3:3
Tęcza Skrzynki
Wicher Strzyżewo
0:2
Orzeł Granowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
5:2
Skra Wielkopolska Otusz
Promień Opalenica
6:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
Orzeł Granowo
3:1
Canarinhos Skórzewo
LZS Wronczyn
1:4
Wicher Strzyżewo
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:4
Patria Buk
Obra Zbąszyń
0:0
Korona Bukowiec
NAP Nowy Tomyśl
3:3
Inter Zdrój
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Strzyżewo
2:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Klub Sportowy 1920 Mosina
6:2
Tęcza Skrzynki
Skra Wielkopolska Otusz
3:10
NAP Nowy Tomyśl
Patria Buk
1:1
Obra Zbąszyń
Canarinhos Skórzewo
4:0
LZS Wronczyn
Korona Bukowiec
1:1
Promień Opalenica
Inter Zdrój
0:1
Orzeł Granowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
3:0
Korona Bukowiec
Promień Opalenica
1:8
Patria Buk
LZS Wronczyn
3:3
Inter Zdrój
Wicher Strzyżewo
1:1
Canarinhos Skórzewo
Orzeł Granowo
5:0
Skra Wielkopolska Otusz
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:5
Obra Zbąszyń
NAP Nowy Tomyśl
2:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra Zbąszyń
2:0
Promień Opalenica
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:3
Orzeł Granowo
Skra Wielkopolska Otusz
1:3
LZS Wronczyn
Patria Buk
6:3
Tęcza Skrzynki
Canarinhos Skórzewo
6:2
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Inter Zdrój
4:1
Wicher Strzyżewo
Korona Bukowiec
1:4
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminy Grodzisk Wielkopolski
1:4
Promień Opalenica
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:3
LZS Wronczyn
Skra Wielkopolska Otusz
2:3
Wicher Strzyżewo
Inter Zdrój
3:1
Canarinhos Skórzewo
NAP Nowy Tomyśl
2:2
Patria Buk
Korona Bukowiec
0:3*
Orzeł Granowo
Obra Zbąszyń
3:0
Tęcza Skrzynki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
2:2
Promień Opalenica
Orzeł Granowo
1:0
Patria Buk
LZS Wronczyn
3:0*
Korona Bukowiec
Canarinhos Skórzewo
3:1
Skra Wielkopolska Otusz
Inter Zdrój
2:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Wicher Strzyżewo
4:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
NAP Nowy Tomyśl
1:4
Obra Zbąszyń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Opalenica
1:0
NAP Nowy Tomyśl
Gminy Grodzisk Wielkopolski
1:4
Tęcza Skrzynki
Obra Zbąszyń
0:0
Orzeł Granowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
4:1
Canarinhos Skórzewo
Skra Wielkopolska Otusz
1:6
Inter Zdrój
Patria Buk
2:2
LZS Wronczyn
Korona Bukowiec
0:3
Wicher Strzyżewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
2:3
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Canarinhos Skórzewo
3:0
Korona Bukowiec
Wicher Strzyżewo
2:2
Patria Buk
Inter Zdrój
0:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
NAP Nowy Tomyśl
2:4
Tęcza Skrzynki
Orzeł Granowo
2:1
Promień Opalenica
LZS Wronczyn
0:0
Obra Zbąszyń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
5:1
Skra Wielkopolska Otusz
Tęcza Skrzynki
0:4
Orzeł Granowo
Patria Buk
- : -
Canarinhos Skórzewo
Promień Opalenica
2:2
LZS Wronczyn
Korona Bukowiec
0:3
Inter Zdrój
Gminy Grodzisk Wielkopolski
3:0
NAP Nowy Tomyśl
Obra Zbąszyń
1:0
Wicher Strzyżewo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
- : -
Patria Buk
Promień Opalenica
- : -
Obra Zbąszyń
LZS Wronczyn
- : -
Skra Wielkopolska Otusz
Gminy Grodzisk Wielkopolski
- : -
Canarinhos Skórzewo
Wicher Strzyżewo
- : -
Inter Zdrój
NAP Nowy Tomyśl
- : -
Korona Bukowiec
Orzeł Granowo
- : -
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
3:0
Korona Bukowiec
Canarinhos Skórzewo
2:1
Obra Zbąszyń
Inter Zdrój
2:2
Patria Buk
Wicher Strzyżewo
1:3
Promień Opalenica
Klub Sportowy 1920 Mosina
6:2
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Orzeł Granowo
1:0
NAP Nowy Tomyśl
LZS Wronczyn
3:3
Tęcza Skrzynki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wielkopolska Otusz
0:5
Patria Buk
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:3
Orzeł Granowo
Tęcza Skrzynki
6:1
Wicher Strzyżewo
Promień Opalenica
5:0
Canarinhos Skórzewo
Korona Bukowiec
0:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
Obra Zbąszyń
2:0
Inter Zdrój
NAP Nowy Tomyśl
1:2
LZS Wronczyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:3
Patria Buk
Canarinhos Skórzewo
3:1
Tęcza Skrzynki
Korona Bukowiec
0:3
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Inter Zdrój
2:1
Promień Opalenica
Skra Wielkopolska Otusz
0:10
Obra Zbąszyń
LZS Wronczyn
0:2
Orzeł Granowo
Wicher Strzyżewo
3:2
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
0:1
Inter Zdrój
Patria Buk
3:0
Korona Bukowiec
Promień Opalenica
8:0
Skra Wielkopolska Otusz
Orzeł Granowo
9:1
Wicher Strzyżewo
Gminy Grodzisk Wielkopolski
3:6
LZS Wronczyn
Obra Zbąszyń
3:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
NAP Nowy Tomyśl
4:1
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:1
Promień Opalenica
Skra Wielkopolska Otusz
- : -
Tęcza Skrzynki
Patria Buk
5:2
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Canarinhos Skórzewo
0:1
Orzeł Granowo
Korona Bukowiec
0:3
Obra Zbąszyń
Inter Zdrój
0:2
NAP Nowy Tomyśl
Wicher Strzyżewo
1:2
LZS Wronczyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
1:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
Promień Opalenica
3:0
Korona Bukowiec
Orzeł Granowo
1:0
Inter Zdrój
Gminy Grodzisk Wielkopolski
2:1
Wicher Strzyżewo
Obra Zbąszyń
2:1
Patria Buk
NAP Nowy Tomyśl
15:0
Skra Wielkopolska Otusz
LZS Wronczyn
3:0*
Canarinhos Skórzewo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
4:2
NAP Nowy Tomyśl
Skra Wielkopolska Otusz
0:3
Orzeł Granowo
Patria Buk
7:3
Promień Opalenica
Canarinhos Skórzewo
5:1
Wicher Strzyżewo
Korona Bukowiec
0:3
Tęcza Skrzynki
Obra Zbąszyń
4:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Inter Zdrój
0:4
LZS Wronczyn
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Skrzynki
1:1
Patria Buk
Promień Opalenica
2:4
Obra Zbąszyń
Orzeł Granowo
2:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
LZS Wronczyn
3:0
Skra Wielkopolska Otusz
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:3
Canarinhos Skórzewo
Wicher Strzyżewo
1:2
Inter Zdrój
NAP Nowy Tomyśl
3:0
Korona Bukowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij