zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Sparta Szamotuły
Sparta Szamotuły 3 9 11 - 0 3 0 0
2
Czarni Kaźmierz
Czarni Kaźmierz 3 6 9 - 2 2 0 1
3
Byki Obrowo
Byki Obrowo 3 3 4 - 13 1 0 2
4
LZS Otorowo
LZS Otorowo 3 0 0 - 9 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szamotuły
1:0
Czarni Kaźmierz
Byki Obrowo
3:0*
LZS Otorowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szamotuły
7:0
Byki Obrowo
Czarni Kaźmierz
3:0*
LZS Otorowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szamotuły
3:0*
LZS Otorowo
Czarni Kaźmierz
6:1
Byki Obrowo
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Błękitni Wronki
Błękitni Wronki 3 7 7 - 2 2 1 0
2
Sparta Szamotuły
Sparta Szamotuły 3 5 5 - 3 1 2 0
3
Kłos Gałowo
Kłos Gałowo 3 3 2 - 5 1 0 2
4
Zieloni Gaj Mały
Zieloni Gaj Mały 3 1 0 - 4 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
2:0
Kłos Gałowo
Sparta Szamotuły
0:0
Zieloni Gaj Mały
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
2:2
Sparta Szamotuły
Kłos Gałowo
1:0
Zieloni Gaj Mały
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
3:0
Zieloni Gaj Mały
Kłos Gałowo
1:3
Sparta Szamotuły
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Warta Obrzycko
Warta Obrzycko 3 7 6 - 2 2 1 0
2
Sokół Pniewy
Sokół Pniewy 3 5 7 - 4 1 2 0
3
Nałęcz Ostroróg
Nałęcz Ostroróg 3 2 2 - 5 0 2 1
4
KS Sarbia
KS Sarbia 3 1 4 - 8 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
1:1
Warta Obrzycko
KS Sarbia
1:1
Nałęcz Ostroróg
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nałęcz Ostroróg
1:1
Sokół Pniewy
Warta Obrzycko
2:1
KS Sarbia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
5:2
KS Sarbia
Warta Obrzycko
3:0
Nałęcz Ostroróg
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Sokół Duszniki
Sokół Duszniki 3 9 5 - 1 3 0 0
2
Czarni Wróblewo
Czarni Wróblewo 3 6 7 - 3 2 0 1
3
KS Sękowo
KS Sękowo 3 3 3 - 7 1 0 2
4
Orzeł Słopanowo
Orzeł Słopanowo 3 0 3 - 7 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wróblewo
0:1
Sokół Duszniki
Orzeł Słopanowo
1:2
KS Sękowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wróblewo
3:1
Orzeł Słopanowo
Sokół Duszniki
2:0
KS Sękowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Duszniki
2:1
Orzeł Słopanowo
Czarni Wróblewo
4:1
KS Sękowo

Faza Pucharowa

Mecz o 3 miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Obrzycko
0:2
Sparta Szamotuły
Półfinały
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szamotuły
2:1
Warta Obrzycko
Sparta Szamotuły
0:1
Sokół Duszniki
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szamotuły
1:1
Sokół Duszniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij