zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta II Poznań
Pauza
Sokół Pniewy
2:1
Mieszko Gniezno
Spójnia Strykowo
0:8
Orlik Miłosław
Stella Luboń
1:2
Lech II Poznań
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5:1
Warta Śrem
Piast Kobylnica
3:1
OTPS Winogrady
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady
Pauza
Warta Śrem
3:1
Stella Luboń
Warta II Poznań
3:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Orlik Miłosław
6:1
Sokół Pniewy
Lech II Poznań
7:1
Spójnia Strykowo
Mieszko Gniezno
1:4
Piast Kobylnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pauza
Sokół Pniewy
0:4
Lech II Poznań
Piast Kobylnica
3:1
Orlik Miłosław
Stella Luboń
1:2
Warta II Poznań
Spójnia Strykowo
0:8
Warta Śrem
OTPS Winogrady
6:2
Mieszko Gniezno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
Pauza
Orlik Miłosław
1:0
OTPS Winogrady
Warta Śrem
1:1
Sokół Pniewy
Lech II Poznań
4:1
Piast Kobylnica
Tarnovia Tarnowo Podgórne
4:1
Stella Luboń
Spójnia Strykowo
0:14
Warta II Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Luboń
Pauza
Sokół Pniewy
1:5
Warta II Poznań
Piast Kobylnica
2:3
Warta Śrem
Spójnia Strykowo
1:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
OTPS Winogrady
1:2
Lech II Poznań
Mieszko Gniezno
0:0
Orlik Miłosław
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Miłosław
Pauza
Warta Śrem
2:0
OTPS Winogrady
Lech II Poznań
9:0
Mieszko Gniezno
Stella Luboń
9:0
Spójnia Strykowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne
9:2
Sokół Pniewy
Warta II Poznań
3:0*
Piast Kobylnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Strykowo
Pauza
Mieszko Gniezno
1:1
Warta Śrem
Sokół Pniewy
0:0
Stella Luboń
Orlik Miłosław
0:4
Lech II Poznań
OTPS Winogrady
2:4
Warta II Poznań
Piast Kobylnica
7:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
Pauza
Stella Luboń
0:1
Piast Kobylnica
Warta Śrem
1:2
Orlik Miłosław
Warta II Poznań
9:2
Mieszko Gniezno
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:3
OTPS Winogrady
Spójnia Strykowo
1:4
Sokół Pniewy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
Pauza
Orlik Miłosław
1:5
Warta II Poznań
Lech II Poznań
5:2
Warta Śrem
OTPS Winogrady
3:0*
Stella Luboń
Piast Kobylnica
11:1
Spójnia Strykowo
Mieszko Gniezno
0:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
Pauza
Sokół Pniewy
3:2
Piast Kobylnica
Stella Luboń
2:1
Mieszko Gniezno
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:1
Orlik Miłosław
Spójnia Strykowo
1:5
OTPS Winogrady
Warta II Poznań
2:0
Lech II Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylnica
Pauza
Warta Śrem
1:4
Warta II Poznań
Orlik Miłosław
2:1
Stella Luboń
Lech II Poznań
5:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Mieszko Gniezno
5:0
Spójnia Strykowo
OTPS Winogrady
6:1
Sokół Pniewy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta II Poznań
Pauza
Warta Śrem
5:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Orlik Miłosław
3:0
Spójnia Strykowo
Lech II Poznań
2:0
Stella Luboń
OTPS Winogrady
1:2
Piast Kobylnica
Mieszko Gniezno
7:1
Sokół Pniewy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
OTPS Winogrady
Pauza
Sokół Pniewy
0:0
Orlik Miłosław
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:0
Warta II Poznań
Piast Kobylnica
0:2
Mieszko Gniezno
Stella Luboń
0:2
Warta Śrem
Spójnia Strykowo
1:3
Lech II Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pauza
Orlik Miłosław
2:1
Piast Kobylnica
Lech II Poznań
8:0
Sokół Pniewy
Warta Śrem
7:0
Spójnia Strykowo
Warta II Poznań
4:1
Stella Luboń
Mieszko Gniezno
1:2
OTPS Winogrady
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
Pauza
Warta II Poznań
4:0
Spójnia Strykowo
Piast Kobylnica
1:2
Lech II Poznań
Sokół Pniewy
1:5
Warta Śrem
Stella Luboń
4:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
OTPS Winogrady
2:1
Orlik Miłosław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Luboń
Pauza
Warta Śrem
3:2
Piast Kobylnica
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:3*
Spójnia Strykowo
Orlik Miłosław
1:1
Mieszko Gniezno
Warta II Poznań
4:0
Sokół Pniewy
Lech II Poznań
6:0
OTPS Winogrady
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Miłosław
Pauza
Spójnia Strykowo
0:7
Stella Luboń
Piast Kobylnica
0:4
Warta II Poznań
Sokół Pniewy
0:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
OTPS Winogrady
2:5
Warta Śrem
Mieszko Gniezno
0:3
Lech II Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Strykowo
Pauza
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:1
Piast Kobylnica
Warta Śrem
4:0
Mieszko Gniezno
Lech II Poznań
10:1
Orlik Miłosław
Stella Luboń
3:0
Sokół Pniewy
Warta II Poznań
4:0
OTPS Winogrady
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
Pauza
Orlik Miłosław
2:2
Warta Śrem
Piast Kobylnica
2:2
Stella Luboń
Sokół Pniewy
1:2
Spójnia Strykowo
OTPS Winogrady
2:4
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Mieszko Gniezno
0:5
Warta II Poznań
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
Pauza
Warta Śrem
7:0
Lech II Poznań
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:1
Mieszko Gniezno
Spójnia Strykowo
0:0
Piast Kobylnica
Stella Luboń
2:0
OTPS Winogrady
Warta II Poznań
3:0*
Orlik Miłosław
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
Pauza
Orlik Miłosław
0:6
Tarnovia Tarnowo Podgórne
OTPS Winogrady
4:0
Spójnia Strykowo
Piast Kobylnica
1:1
Sokół Pniewy
Mieszko Gniezno
0:0
Stella Luboń
Lech II Poznań
0:1
Warta II Poznań
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylnica
Pauza
Spójnia Strykowo
1:3
Mieszko Gniezno
Warta II Poznań
10:3
Warta Śrem
Sokół Pniewy
0:6
OTPS Winogrady
Stella Luboń
1:1
Orlik Miłosław
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:4
Lech II Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij