zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
2:3
Warta Poznań
AP Błękitni II Owińska
3:7
AP Reissa I Poznań
KS Canarinhos Skórzewo
0:3
Lider Swarzędz
Suchary Suchy Las
2:3
UKS Śrem
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
0:12
Koziołek Poznań
Stella Luboń
0:11
Lech Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
14:2
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
Polonia Środa Wielkopolska
1:3
KS Canarinhos Skórzewo
Warta Poznań
2:0
AP Reissa I Poznań
Koziołek Poznań
13:0
Suchary Suchy Las
UKS Śrem
10:0
Stella Luboń
Lech Poznań
4:0
AP Błękitni II Owińska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Błękitni II Owińska
3:1
UKS Śrem
Stella Luboń
2:14
Koziołek Poznań
AP Reissa I Poznań
0:4
Lech Poznań
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
1:4
Polonia Środa Wielkopolska
KS Canarinhos Skórzewo
3:3
Warta Poznań
Suchary Suchy Las
0:9
Lider Swarzędz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
9:1
Stella Luboń
Polonia Środa Wielkopolska
10:0
Suchary Suchy Las
Warta Poznań
1:1
Lech Poznań
UKS Śrem
2:4
AP Reissa I Poznań
Koziołek Poznań
1:2
AP Błękitni II Owińska
KS Canarinhos Skórzewo
9:0
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Luboń
0:14
Polonia Środa Wielkopolska
AP Reissa I Poznań
4:0
Koziołek Poznań
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
0:9
Warta Poznań
Lech Poznań
7:0
UKS Śrem
Suchary Suchy Las
2:11
KS Canarinhos Skórzewo
AP Błękitni II Owińska
1:7
Lider Swarzędz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
1:2
Suchary Suchy Las
Polonia Środa Wielkopolska
2:0
AP Błękitni II Owińska
Koziołek Poznań
1:8
Lech Poznań
KS Canarinhos Skórzewo
3:0
Stella Luboń
UKS Śrem
1:4
Warta Poznań
AP Reissa I Poznań
0:2
Lider Swarzędz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa I Poznań
6:0
Polonia Środa Wielkopolska
UKS Śrem
2:0
Koziołek Poznań
Lech Poznań
1:3
Lider Swarzędz
KS Canarinhos Skórzewo
2:2
AP Błękitni II Owińska
Stella Luboń
2:3
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
Suchary Suchy Las
0:4
Warta Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
6:0
Koziołek Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
0:0
Lech Poznań
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
2:4
AP Błękitni II Owińska
Lider Swarzędz
7:2
UKS Śrem
KS Canarinhos Skórzewo
1:4
AP Reissa I Poznań
Suchary Suchy Las
7:2
Stella Luboń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Błękitni II Owińska
3:1
Suchary Suchy Las
Stella Luboń
1:11
Warta Poznań
AP Reissa I Poznań
8:1
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
UKS Śrem
1:2
Polonia Środa Wielkopolska
Koziołek Poznań
0:1
Lider Swarzędz
Lech Poznań
0:1
KS Canarinhos Skórzewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
0:0
Lider Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
1:0
Koziołek Poznań
Stella Luboń
1:6
AP Błękitni II Owińska
KS Canarinhos Skórzewo
3:2
UKS Śrem
Suchary Suchy Las
1:6
AP Reissa I Poznań
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
2:4
Lech Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa I Poznań
17:1
Stella Luboń
Lech Poznań
12:0
Suchary Suchy Las
Koziołek Poznań
1:5
KS Canarinhos Skórzewo
AP Błękitni II Owińska
0:2
Warta Poznań
UKS Śrem
2:0
UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP.
Polonia Środa Wielkopolska
1:1
Lider Swarzędz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij