zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
6:2
Suchary Suchy Las
Gminna SP Sątopy
1:2
SF Luboń
Sparta Oborniki
0:6
AP Reissa II Poznań
Koziołek Poznań
0:4
SPN Szamotuły
Unia Swarzędz
5:2
Sokół Pniewy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
4:2
Suchary Suchy Las
Nielba Wągrowiec
0:3*
Gminna SP Sątopy
Sokół Pniewy
2:2
Koziołek Poznań
Warta Poznań
1:0
Unia Swarzędz
SF Luboń
3:1
Sparta Oborniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
7:0
Sokół Pniewy
AP Reissa II Poznań
8:0
SF Luboń
Gminna SP Sątopy
1:1
SPN Szamotuły
Koziołek Poznań
0:4
Warta Poznań
Sparta Oborniki
2:3
Nielba Wągrowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
3:1
Sparta Oborniki
Sokół Pniewy
1:0
Gminna SP Sątopy
Unia Swarzędz
3:1
Koziołek Poznań
Nielba Wągrowiec
1:0
AP Reissa II Poznań
Warta Poznań
9:1
Suchary Suchy Las
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
1:3
Unia Swarzędz
Gminna SP Sątopy
0:2
Warta Poznań
AP Reissa II Poznań
0:3
SPN Szamotuły
Sparta Oborniki
3:3
Sokół Pniewy
SF Luboń
3:0*
Nielba Wągrowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
5:2
SF Luboń
Sokół Pniewy
0:6
AP Reissa II Poznań
Koziołek Poznań
2:2
Suchary Suchy Las
Warta Poznań
3:2
Sparta Oborniki
Unia Swarzędz
- : -
Gminna SP Sątopy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminna SP Sątopy
1:3
Koziołek Poznań
Nielba Wągrowiec
2:2
SPN Szamotuły
Sparta Oborniki
0:3
Unia Swarzędz
SF Luboń
5:3
Sokół Pniewy
AP Reissa II Poznań
2:2
Warta Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
4:0
Gminna SP Sątopy
Sokół Pniewy
0:8
Nielba Wągrowiec
AP Reissa II Poznań
7:1
Unia Swarzędz
Koziołek Poznań
1:2
Sparta Oborniki
Warta Poznań
5:1
SF Luboń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa II Poznań
1:0
Koziołek Poznań
Nielba Wągrowiec
1:2
Warta Poznań
SF Luboń
3:2
Unia Swarzędz
SPN Szamotuły
3:2
Sokół Pniewy
Sparta Oborniki
1:2
Suchary Suchy Las
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
0:3
AP Reissa II Poznań
Warta Poznań
2:1
SPN Szamotuły
Sparta Oborniki
2:2
Gminna SP Sątopy
Koziołek Poznań
4:0
SF Luboń
Unia Swarzędz
1:1
Nielba Wągrowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
1:6
Warta Poznań
AP Reissa II Poznań
5:1
Gminna SP Sątopy
SPN Szamotuły
2:2
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
4:1
Koziołek Poznań
SF Luboń
4:2
Suchary Suchy Las
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
Pauza
Suchary Suchy Las
0:5
Nielba Wągrowiec
AP Reissa II Poznań
3:0
Sparta Oborniki
Sokół Pniewy
0:7
Unia Swarzędz
SPN Szamotuły
3:1
Koziołek Poznań
SF Luboń
1:1
Gminna SP Sątopy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa II Poznań
Pauza
Suchary Suchy Las
1:2
SPN Szamotuły
Gminna SP Sątopy
0:6
Nielba Wągrowiec
Koziołek Poznań
11:1
Sokół Pniewy
Unia Swarzędz
0:3
Warta Poznań
Sparta Oborniki
1:2
SF Luboń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
Pauza
SPN Szamotuły
4:0
Gminna SP Sątopy
Nielba Wągrowiec
10:0
Sparta Oborniki
Sokół Pniewy
2:7
Suchary Suchy Las
SF Luboń
0:2
AP Reissa II Poznań
Warta Poznań
3:1
Koziołek Poznań
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SF Luboń
Pauza
Koziołek Poznań
4:6
Unia Swarzędz
Suchary Suchy Las
0:8
Warta Poznań
AP Reissa II Poznań
6:1
Nielba Wągrowiec
Gminna SP Sątopy
9:0
Sokół Pniewy
Sparta Oborniki
- : -
SPN Szamotuły
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
Pauza
Sokół Pniewy
- : -
Sparta Oborniki
Warta Poznań
- : -
Gminna SP Sątopy
SPN Szamotuły
- : -
AP Reissa II Poznań
Nielba Wągrowiec
- : -
SF Luboń
Unia Swarzędz
- : -
Suchary Suchy Las
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
Pauza
Suchary Suchy Las
- : -
Koziołek Poznań
AP Reissa II Poznań
- : -
Sokół Pniewy
Gminna SP Sątopy
- : -
Unia Swarzędz
SF Luboń
- : -
SPN Szamotuły
Sparta Oborniki
- : -
Warta Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
Pauza
Warta Poznań
- : -
AP Reissa II Poznań
Sokół Pniewy
- : -
SF Luboń
SPN Szamotuły
- : -
Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz
- : -
Sparta Oborniki
Koziołek Poznań
- : -
Gminna SP Sątopy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
Pauza
Gminna SP Sątopy
- : -
Suchary Suchy Las
SF Luboń
- : -
Warta Poznań
Nielba Wągrowiec
- : -
Sokół Pniewy
Sparta Oborniki
- : -
Koziołek Poznań
Unia Swarzędz
- : -
AP Reissa II Poznań
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminna SP Sątopy
Pauza
Suchary Suchy Las
- : -
Sparta Oborniki
Sokół Pniewy
- : -
SPN Szamotuły
Koziołek Poznań
- : -
AP Reissa II Poznań
Unia Swarzędz
- : -
SF Luboń
Warta Poznań
- : -
Nielba Wągrowiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
Pauza
Gminna SP Sątopy
- : -
Sparta Oborniki
AP Reissa II Poznań
- : -
Suchary Suchy Las
SPN Szamotuły
- : -
Warta Poznań
Nielba Wągrowiec
- : -
Unia Swarzędz
SF Luboń
- : -
Koziołek Poznań
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
Pauza
Suchary Suchy Las
- : -
SF Luboń
Gminna SP Sątopy
- : -
AP Reissa II Poznań
Unia Swarzędz
- : -
SPN Szamotuły
Koziołek Poznań
- : -
Nielba Wągrowiec
Warta Poznań
- : -
Sokół Pniewy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij