zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
3:0
Huragan Pobiedziska
Zjednoczeni Trzemeszno
2:2
1922 Lechia Kostrzyn
Kotwica Kórnik 2010
2:1
GKS Dopiewo
Iskra Szydłowo
2:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sparta Oborniki
2:1
Mieszko Gniezno
GLKS Wysoka
1:4
Grom Plewiska
Płomień Przyprostynia
1:2
Lubuszanin Trzcianka
Mawit Lwówek
1:4
Warta Międzychód
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:4
GLKS Wysoka
Zjednoczeni Trzemeszno
2:0
Wełna Skoki
Lubuszanin Trzcianka
3:1
Sparta Oborniki
Warta Międzychód
5:1
Płomień Przyprostynia
GKS Dopiewo
3:0
Mawit Lwówek
Grom Plewiska
0:1
Kotwica Kórnik 2010
1922 Lechia Kostrzyn
0:1
Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska
2:1
Iskra Szydłowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik 2010
2:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Iskra Szydłowo
5:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Wełna Skoki
3:3
1922 Lechia Kostrzyn
Mieszko Gniezno
1:5
Lubuszanin Trzcianka
Sparta Oborniki
0:2
Warta Międzychód
Mawit Lwówek
0:3
Grom Plewiska
GLKS Wysoka
1:1
Huragan Pobiedziska
Płomień Przyprostynia
0:2
GKS Dopiewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Skoki
0:3
Iskra Szydłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne
8:0
Mawit Lwówek
Zjednoczeni Trzemeszno
3:2
GLKS Wysoka
1922 Lechia Kostrzyn
1:4
Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód
2:0
Mieszko Gniezno
GKS Dopiewo
3:0
Sparta Oborniki
Grom Plewiska
5:2
Płomień Przyprostynia
Huragan Pobiedziska
3:1
Kotwica Kórnik 2010
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
1:2
Warta Międzychód
Kotwica Kórnik 2010
1:5
Zjednoczeni Trzemeszno
Iskra Szydłowo
5:2
1922 Lechia Kostrzyn
Mieszko Gniezno
0:1
GKS Dopiewo
Sparta Oborniki
2:3
Grom Plewiska
GLKS Wysoka
2:0
Wełna Skoki
Mawit Lwówek
3:1
Huragan Pobiedziska
Płomień Przyprostynia
0:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
2:0
GLKS Wysoka
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:1
Sparta Oborniki
Zjednoczeni Trzemeszno
1:0
Mawit Lwówek
GKS Dopiewo
1:1
Lubuszanin Trzcianka
1922 Lechia Kostrzyn
1:7
Warta Międzychód
Wełna Skoki
1:4
Kotwica Kórnik 2010
Grom Plewiska
3:1
Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska
4:3
Płomień Przyprostynia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
3:3
Zjednoczeni Trzemeszno
Kotwica Kórnik 2010
1:3
Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka
2:2
Grom Plewiska
Mieszko Gniezno
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód
1:2
GKS Dopiewo
Sparta Oborniki
0:1
Huragan Pobiedziska
GLKS Wysoka
5:4
1922 Lechia Kostrzyn
Mawit Lwówek
0:1
Wełna Skoki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:2
Lubuszanin Trzcianka
Zjednoczeni Trzemeszno
0:1
Sparta Oborniki
Iskra Szydłowo
2:2
Mawit Lwówek
1922 Lechia Kostrzyn
2:0
GKS Dopiewo
Wełna Skoki
2:0
Płomień Przyprostynia
Grom Plewiska
1:2
Warta Międzychód
GLKS Wysoka
1:3
Kotwica Kórnik 2010
Huragan Pobiedziska
1:1
Mieszko Gniezno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
4:1
Huragan Pobiedziska
Mieszko Gniezno
1:0
Zjednoczeni Trzemeszno
Warta Międzychód
2:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
GKS Dopiewo
1:3
Grom Plewiska
Kotwica Kórnik 2010
1:3
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
0:0
Wełna Skoki
Mawit Lwówek
1:3
GLKS Wysoka
Płomień Przyprostynia
1:3
Iskra Szydłowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5:1
GKS Dopiewo
Zjednoczeni Trzemeszno
0:3
Lubuszanin Trzcianka
Iskra Szydłowo
0:2
Sparta Oborniki
1922 Lechia Kostrzyn
0:8
Grom Plewiska
Wełna Skoki
2:2
Mieszko Gniezno
Kotwica Kórnik 2010
7:0
Mawit Lwówek
GLKS Wysoka
1:2
Płomień Przyprostynia
Huragan Pobiedziska
0:2
Warta Międzychód
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
3:0
Wełna Skoki
Płomień Przyprostynia
1:2
Kotwica Kórnik 2010
Mieszko Gniezno
2:3
Iskra Szydłowo
Warta Międzychód
3:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Sparta Oborniki
1:0
GLKS Wysoka
GKS Dopiewo
3:1
Huragan Pobiedziska
Grom Plewiska
4:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Mawit Lwówek
0:1
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
1:3
GKS Dopiewo
Iskra Szydłowo
1:0
Lubuszanin Trzcianka
1922 Lechia Kostrzyn
2:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sparta Oborniki
0:0
Kotwica Kórnik 2010
GLKS Wysoka
3:3
Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska
1:2
Grom Plewiska
Wełna Skoki
0:5
Warta Międzychód
Mawit Lwówek
0:4
Płomień Przyprostynia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:0
Huragan Pobiedziska
Lubuszanin Trzcianka
2:1
GLKS Wysoka
Płomień Przyprostynia
3:3
1922 Lechia Kostrzyn
Mieszko Gniezno
2:2
Kotwica Kórnik 2010
Warta Międzychód
1:3
Iskra Szydłowo
Sparta Oborniki
1:0
Mawit Lwówek
GKS Dopiewo
2:1
Wełna Skoki
Grom Plewiska
6:0
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
1:7
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Iskra Szydłowo
1:2
GKS Dopiewo
1922 Lechia Kostrzyn
3:4
Huragan Pobiedziska
Kotwica Kórnik 2010
0:1
Lubuszanin Trzcianka
GLKS Wysoka
2:5
Warta Międzychód
Płomień Przyprostynia
0:0
Sparta Oborniki
Wełna Skoki
1:7
Grom Plewiska
Mawit Lwówek
1:1
Mieszko Gniezno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Wełna Skoki
Lubuszanin Trzcianka
6:1
Mawit Lwówek
Warta Międzychód
5:0
Kotwica Kórnik 2010
Grom Plewiska
0:0
Iskra Szydłowo
Huragan Pobiedziska
1:4
Zjednoczeni Trzemeszno
Mieszko Gniezno
3:1
Płomień Przyprostynia
Sparta Oborniki
1:0
1922 Lechia Kostrzyn
GKS Dopiewo
6:0
GLKS Wysoka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:2
Iskra Szydłowo
1922 Lechia Kostrzyn
2:3
Zjednoczeni Trzemeszno
Lubuszanin Trzcianka
2:0
Płomień Przyprostynia
Mieszko Gniezno
0:3
Sparta Oborniki
Warta Międzychód
3:0
Mawit Lwówek
GKS Dopiewo
3:0
Kotwica Kórnik 2010
Grom Plewiska
6:1
GLKS Wysoka
Huragan Pobiedziska
1:0
Wełna Skoki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
6:2
Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki
2:2
Zjednoczeni Trzemeszno
GLKS Wysoka
1:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Mieszko Gniezno
1:1
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
3:3
Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik 2010
1:3
Grom Plewiska
Płomień Przyprostynia
0:3
Warta Międzychód
Mawit Lwówek
0:4
GKS Dopiewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dopiewo
4:0
Płomień Przyprostynia
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:2
Kotwica Kórnik 2010
Huragan Pobiedziska
0:3
GLKS Wysoka
Zjednoczeni Trzemeszno
0:4
Iskra Szydłowo
1922 Lechia Kostrzyn
2:2
Wełna Skoki
Lubuszanin Trzcianka
2:1
Mieszko Gniezno
Warta Międzychód
0:0
Sparta Oborniki
Grom Plewiska
6:0
Mawit Lwówek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
0:2
Warta Międzychód
Iskra Szydłowo
2:0
Wełna Skoki
GLKS Wysoka
2:0
Zjednoczeni Trzemeszno
Sparta Oborniki
3:1
GKS Dopiewo
Kotwica Kórnik 2010
0:1
Huragan Pobiedziska
Mawit Lwówek
0:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka
2:2
1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Przyprostynia
0:2
Grom Plewiska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5:1
Płomień Przyprostynia
Huragan Pobiedziska
3:0
Mawit Lwówek
Zjednoczeni Trzemeszno
0:0
Kotwica Kórnik 2010
1922 Lechia Kostrzyn
2:1
Iskra Szydłowo
Warta Międzychód
1:0
Lubuszanin Trzcianka
Grom Plewiska
0:1
Sparta Oborniki
GKS Dopiewo
0:0
Mieszko Gniezno
Wełna Skoki
1:1
GLKS Wysoka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
5:3
GKS Dopiewo
Warta Międzychód
5:2
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
1:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kotwica Kórnik 2010
2:0
Wełna Skoki
Mieszko Gniezno
1:0
Grom Plewiska
GLKS Wysoka
0:5
Iskra Szydłowo
Mawit Lwówek
0:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Przyprostynia
2:1
Huragan Pobiedziska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
4:1
Kotwica Kórnik 2010
Grom Plewiska
1:1
Lubuszanin Trzcianka
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:2
Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska
0:1
Sparta Oborniki
Zjednoczeni Trzemeszno
2:0
Płomień Przyprostynia
1922 Lechia Kostrzyn
3:1
GLKS Wysoka
Wełna Skoki
4:0
Mawit Lwówek
Warta Międzychód
2:1
GKS Dopiewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
0:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
GKS Dopiewo
1:2
1922 Lechia Kostrzyn
Kotwica Kórnik 2010
3:0
GLKS Wysoka
Mieszko Gniezno
2:1
Huragan Pobiedziska
Warta Międzychód
3:1
Grom Plewiska
Sparta Oborniki
4:0
Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Przyprostynia
2:1
Wełna Skoki
Mawit Lwówek
0:3
Iskra Szydłowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
1:0
Płomień Przyprostynia
1922 Lechia Kostrzyn
2:0
Kotwica Kórnik 2010
Huragan Pobiedziska
2:5
Lubuszanin Trzcianka
Zjednoczeni Trzemeszno
1:0
Mieszko Gniezno
GLKS Wysoka
4:0
Mawit Lwówek
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:0
Warta Międzychód
Wełna Skoki
2:3
Sparta Oborniki
Grom Plewiska
0:4
GKS Dopiewo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dopiewo
1:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka
2:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Mawit Lwówek
0:3
Kotwica Kórnik 2010
Płomień Przyprostynia
0:2
GLKS Wysoka
Mieszko Gniezno
1:0
Wełna Skoki
Warta Międzychód
2:0
Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki
1:0
Iskra Szydłowo
Grom Plewiska
0:0
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
4:2
Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska
1:0
GKS Dopiewo
Zjednoczeni Trzemeszno
2:2
Warta Międzychód
1922 Lechia Kostrzyn
2:0
Mawit Lwówek
Kotwica Kórnik 2010
4:0
Płomień Przyprostynia
Tarnovia Tarnowo Podgórne
4:3
Grom Plewiska
Wełna Skoki
2:2
Lubuszanin Trzcianka
GLKS Wysoka
1:0
Sparta Oborniki
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:1
1922 Lechia Kostrzyn
Lubuszanin Trzcianka
0:1
Iskra Szydłowo
Kotwica Kórnik 2010
3:1
Sparta Oborniki
Płomień Przyprostynia
5:1
Mawit Lwówek
Mieszko Gniezno
0:2
GLKS Wysoka
Warta Międzychód
2:0
Wełna Skoki
GKS Dopiewo
5:3
Zjednoczeni Trzemeszno
Grom Plewiska
1:3
Huragan Pobiedziska
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
3:2
Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno
2:1
Grom Plewiska
1922 Lechia Kostrzyn
1:0
Płomień Przyprostynia
Kotwica Kórnik 2010
1:1
Mieszko Gniezno
Wełna Skoki
1:2
GKS Dopiewo
Huragan Pobiedziska
2:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
GLKS Wysoka
0:0
Lubuszanin Trzcianka
Mawit Lwówek
1:2
Sparta Oborniki
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
1:1
Kotwica Kórnik 2010
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Mieszko Gniezno
2:2
Mawit Lwówek
Warta Międzychód
5:2
GLKS Wysoka
Sparta Oborniki
3:0
Płomień Przyprostynia
GKS Dopiewo
1:2
Iskra Szydłowo
Grom Plewiska
2:1
Wełna Skoki
Huragan Pobiedziska
2:1
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
1:1
Huragan Pobiedziska
Iskra Szydłowo
7:0
Grom Plewiska
1922 Lechia Kostrzyn
1:0
Sparta Oborniki
Płomień Przyprostynia
1:5
Mieszko Gniezno
Wełna Skoki
5:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
GLKS Wysoka
5:0
GKS Dopiewo
Mawit Lwówek
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik 2010
1:3
Warta Międzychód
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij