zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
1:6
Lubuszanin Trzcianka
Sokół Pniewy
1:2
Leśnik Margonin
Tarnovia Tarnowo Podgórne
7:0
Czarni Wróblewo
Warta Międzychód
3:1
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
4:1
Świt Piotrowo
Huragan Pobiedziska
2:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Iskra Szydłowo
6:0
Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Przyprostynia
1:1
Mieszko Gniezno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
1:2
Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno
1:1
Sparta Oborniki
Lubuszanin Trzcianka
1:1
Płomień Przyprostynia
Klub Sportowy 1920 Mosina
5:2
Mieszko Gniezno
Leśnik Margonin
1:2
Pogoń Lwówek
Świt Piotrowo
4:1
Sokół Pniewy
Czarni Wróblewo
1:3
Iskra Szydłowo
1922 Lechia Kostrzyn
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
1:4
Świt Piotrowo
Iskra Szydłowo
2:5
1922 Lechia Kostrzyn
Warta Międzychód
2:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:0
Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki
3:0
Czarni Wróblewo
Sokół Pniewy
2:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Przyprostynia
1:2
Leśnik Margonin
Mieszko Gniezno
2:1
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
2:2
Mieszko Gniezno
Zjednoczeni Trzemeszno
3:1
Pogoń Lwówek
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:3
Lubuszanin Trzcianka
Huragan Pobiedziska
2:1
Iskra Szydłowo
Czarni Wróblewo
5:4
Sokół Pniewy
1922 Lechia Kostrzyn
2:2
Sparta Oborniki
Płomień Przyprostynia
4:4
Świt Piotrowo
Warta Międzychód
4:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
1:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Iskra Szydłowo
3:3
Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka
2:2
Leśnik Margonin
Sokół Pniewy
1:9
1922 Lechia Kostrzyn
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
Pogoń Lwówek
1:2
Czarni Wróblewo
Mieszko Gniezno
2:0
Świt Piotrowo
Sparta Oborniki
3:1
Huragan Pobiedziska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
2:1
Mieszko Gniezno
1922 Lechia Kostrzyn
5:1
Pogoń Lwówek
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:0
Leśnik Margonin
Tarnovia Tarnowo Podgórne
6:3
Iskra Szydłowo
Warta Międzychód
2:3
Sparta Oborniki
Huragan Pobiedziska
6:1
Sokół Pniewy
Świt Piotrowo
3:1
Lubuszanin Trzcianka
Czarni Wróblewo
2:3
Płomień Przyprostynia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
3:2
Świt Piotrowo
Pogoń Lwówek
1:3
Huragan Pobiedziska
Sokół Pniewy
0:0
Warta Międzychód
Iskra Szydłowo
0:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Lubuszanin Trzcianka
0:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Mieszko Gniezno
3:1
Czarni Wróblewo
Sparta Oborniki
1:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Płomień Przyprostynia
2:1
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Sokół Pniewy
Zjednoczeni Trzemeszno
9:0
Leśnik Margonin
Iskra Szydłowo
2:2
Sparta Oborniki
1922 Lechia Kostrzyn
2:1
Mieszko Gniezno
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:2
Świt Piotrowo
Warta Międzychód
4:1
Pogoń Lwówek
Huragan Pobiedziska
0:1
Płomień Przyprostynia
Czarni Wróblewo
1:0
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
4:1
1922 Lechia Kostrzyn
Pogoń Lwówek
0:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy
0:5
Iskra Szydłowo
Leśnik Margonin
1:2
Czarni Wróblewo
Mieszko Gniezno
1:1
Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki
0:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Płomień Przyprostynia
2:0
Warta Międzychód
Świt Piotrowo
1:3
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
0:3
Mieszko Gniezno
1922 Lechia Kostrzyn
3:0
Leśnik Margonin
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:0
Płomień Przyprostynia
Iskra Szydłowo
5:0
Pogoń Lwówek
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:3
Zjednoczeni Trzemeszno
Sparta Oborniki
3:0
Sokół Pniewy
Czarni Wróblewo
2:2
Świt Piotrowo
Huragan Pobiedziska
2:1
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
3:2
Czarni Wróblewo
Sokół Pniewy
1:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Lubuszanin Trzcianka
0:4
Warta Międzychód
Leśnik Margonin
0:3
Huragan Pobiedziska
Pogoń Lwówek
0:5
Sparta Oborniki
Mieszko Gniezno
0:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Świt Piotrowo
3:2
1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Przyprostynia
3:5
Iskra Szydłowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
1:0
Mieszko Gniezno
Sokół Pniewy
1:0
Pogoń Lwówek
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5:0
Lubuszanin Trzcianka
1922 Lechia Kostrzyn
1:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:1
Czarni Wróblewo
Warta Międzychód
3:0
Leśnik Margonin
Sparta Oborniki
3:2
Płomień Przyprostynia
Huragan Pobiedziska
2:0
Świt Piotrowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
0:2
Huragan Pobiedziska
Leśnik Margonin
1:9
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka
1:1
Iskra Szydłowo
Pogoń Lwówek
0:6
Klub Sportowy 1920 Mosina
Mieszko Gniezno
1:1
Sparta Oborniki
Świt Piotrowo
1:4
Warta Międzychód
Czarni Wróblewo
0:4
1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Przyprostynia
6:0
Sokół Pniewy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
1:6
Mieszko Gniezno
Tarnovia Tarnowo Podgórne
4:0
Świt Piotrowo
Pogoń Lwówek
2:5
Płomień Przyprostynia
Iskra Szydłowo
2:2
Leśnik Margonin
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:3
1922 Lechia Kostrzyn
Warta Międzychód
3:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Sparta Oborniki
0:1
Lubuszanin Trzcianka
Huragan Pobiedziska
0:2
Czarni Wróblewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
1:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1922 Lechia Kostrzyn
0:0
Huragan Pobiedziska
Leśnik Margonin
1:0
Sparta Oborniki
Lubuszanin Trzcianka
4:3
Sokół Pniewy
Mieszko Gniezno
6:0
Pogoń Lwówek
Świt Piotrowo
5:1
Iskra Szydłowo
Czarni Wróblewo
0:0
Warta Międzychód
Płomień Przyprostynia
1:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
2:1
Iskra Szydłowo
1922 Lechia Kostrzyn
1:2
Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka
5:1
Pogoń Lwówek
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:2
Huragan Pobiedziska
Leśnik Margonin
3:6
Sokół Pniewy
Mieszko Gniezno
2:0
Płomień Przyprostynia
Świt Piotrowo
0:1
Sparta Oborniki
Czarni Wróblewo
0:4
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:0
1922 Lechia Kostrzyn
Sokół Pniewy
3:0
Świt Piotrowo
Płomień Przyprostynia
3:4
Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Lwówek
2:3
Leśnik Margonin
Mieszko Gniezno
3:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
Warta Międzychód
0:4
Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki
0:0
Zjednoczeni Trzemeszno
Iskra Szydłowo
3:1
Czarni Wróblewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Piotrowo
0:3
Pogoń Lwówek
1922 Lechia Kostrzyn
1:1
Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka
3:0
Mieszko Gniezno
Zjednoczeni Trzemeszno
1:2
Sokół Pniewy
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:2
Warta Międzychód
Leśnik Margonin
1:5
Płomień Przyprostynia
Czarni Wróblewo
2:2
Sparta Oborniki
Huragan Pobiedziska
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Piotrowo
0:3
Płomień Przyprostynia
Mieszko Gniezno
0:3
Leśnik Margonin
Sokół Pniewy
1:0
Czarni Wróblewo
Lubuszanin Trzcianka
3:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Pogoń Lwówek
2:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Warta Międzychód
Iskra Szydłowo
0:0
Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki
2:1
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Piotrowo
0:3
Mieszko Gniezno
1922 Lechia Kostrzyn
4:1
Sokół Pniewy
Zjednoczeni Trzemeszno
2:0
Płomień Przyprostynia
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Leśnik Margonin
3:2
Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód
2:0
Iskra Szydłowo
Czarni Wróblewo
3:0
Pogoń Lwówek
Huragan Pobiedziska
2:4
Sparta Oborniki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
3:0
Świt Piotrowo
Pogoń Lwówek
0:3
1922 Lechia Kostrzyn
Iskra Szydłowo
2:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Leśnik Margonin
2:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
Sparta Oborniki
2:0
Warta Międzychód
Płomień Przyprostynia
0:0
Czarni Wróblewo
Sokół Pniewy
2:2
Huragan Pobiedziska
Mieszko Gniezno
1:3
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Piotrowo
0:3
Leśnik Margonin
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:1
Sparta Oborniki
Zjednoczeni Trzemeszno
0:5
Lubuszanin Trzcianka
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:0
Iskra Szydłowo
Czarni Wróblewo
0:0
Mieszko Gniezno
Warta Międzychód
2:0
Sokół Pniewy
1922 Lechia Kostrzyn
1:2
Płomień Przyprostynia
Huragan Pobiedziska
4:0
Pogoń Lwówek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Piotrowo
0:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
Pogoń Lwówek
0:9
Warta Międzychód
Sokół Pniewy
1:4
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka
3:1
Czarni Wróblewo
Leśnik Margonin
1:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Mieszko Gniezno
2:2
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
0:0
Iskra Szydłowo
Płomień Przyprostynia
4:0
Huragan Pobiedziska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
3:0
Świt Piotrowo
Iskra Szydłowo
5:1
Sokół Pniewy
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:0
Sparta Oborniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5:1
Pogoń Lwówek
1922 Lechia Kostrzyn
2:1
Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód
2:2
Płomień Przyprostynia
Huragan Pobiedziska
0:0
Mieszko Gniezno
Czarni Wróblewo
0:3
Leśnik Margonin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Piotrowo
0:3
Czarni Wróblewo
Pogoń Lwówek
5:0
Iskra Szydłowo
Zjednoczeni Trzemeszno
5:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Lubuszanin Trzcianka
1:0
Huragan Pobiedziska
Sokół Pniewy
1:1
Sparta Oborniki
Leśnik Margonin
1:1
1922 Lechia Kostrzyn
Mieszko Gniezno
1:1
Warta Międzychód
Płomień Przyprostynia
3:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
3:0
Świt Piotrowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:0
Mieszko Gniezno
Iskra Szydłowo
1:1
Płomień Przyprostynia
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:2
Sokół Pniewy
Sparta Oborniki
0:0
Pogoń Lwówek
Warta Międzychód
2:3
Lubuszanin Trzcianka
Huragan Pobiedziska
1:1
Leśnik Margonin
Czarni Wróblewo
0:4
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Piotrowo
0:3
Huragan Pobiedziska
Pogoń Lwówek
0:2
Sokół Pniewy
Zjednoczeni Trzemeszno
1:1
1922 Lechia Kostrzyn
Lubuszanin Trzcianka
5:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Leśnik Margonin
0:4
Warta Międzychód
Mieszko Gniezno
1:2
Iskra Szydłowo
Czarni Wróblewo
3:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
Płomień Przyprostynia
1:2
Sparta Oborniki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
3:0
Świt Piotrowo
Iskra Szydłowo
1:2
Lubuszanin Trzcianka
Klub Sportowy 1920 Mosina
3:0
Pogoń Lwówek
Sokół Pniewy
1:0
Płomień Przyprostynia
Tarnovia Tarnowo Podgórne
5:0
Leśnik Margonin
1922 Lechia Kostrzyn
3:0
Czarni Wróblewo
Sparta Oborniki
1:0
Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska
2:0
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Piotrowo
0:3
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Zjednoczeni Trzemeszno
0:2
Warta Międzychód
1922 Lechia Kostrzyn
2:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Lubuszanin Trzcianka
1:1
Sparta Oborniki
Płomień Przyprostynia
5:0
Pogoń Lwówek
Leśnik Margonin
1:4
Iskra Szydłowo
Czarni Wróblewo
2:3
Huragan Pobiedziska
Mieszko Gniezno
4:1
Sokół Pniewy
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
3:0
Świt Piotrowo
Sokół Pniewy
1:5
Lubuszanin Trzcianka
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Huragan Pobiedziska
1:0
1922 Lechia Kostrzyn
Klub Sportowy 1920 Mosina
4:1
Płomień Przyprostynia
Pogoń Lwówek
1:4
Mieszko Gniezno
Warta Międzychód
3:2
Czarni Wróblewo
Sparta Oborniki
6:1
Leśnik Margonin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij