zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
3:0
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
3:1
Sparta Oborniki
Luboński KS
0:1
GLKS Wysoka
Iskra Szydłowo
1:1
GKS Dopiewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:2
Grom Plewiska
Kotwica Kórnik
1:0
Huragan Pobiedziska
Zieloni Lubosz
1:0
1922 Lechia Kostrzyn
Pogoń Łobżenica
0:3
Warta Międzychód
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
1:3
Lubuszanin Trzcianka
Huragan Pobiedziska
3:2
Pogoń Łobżenica
1922 Lechia Kostrzyn
0:1
Unia Swarzędz
Warta Międzychód
1:1
Nielba Wągrowiec
Grom Plewiska
1:0
Kotwica Kórnik
Zieloni Lubosz
1:3
Iskra Szydłowo
GKS Dopiewo
4:1
Luboński KS
GLKS Wysoka
2:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS
0:3
Zieloni Lubosz
Iskra Szydłowo
6:1
1922 Lechia Kostrzyn
Nielba Wągrowiec
5:2
Huragan Pobiedziska
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:0
GKS Dopiewo
Lubuszanin Trzcianka
3:3
Warta Międzychód
Sparta Oborniki
1:2
Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik
2:0
GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica
2:5
Grom Plewiska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wysoka
1:2
Pogoń Łobżenica
Iskra Szydłowo
1:1
Luboński KS
Huragan Pobiedziska
0:1
Lubuszanin Trzcianka
1922 Lechia Kostrzyn
0:4
Sparta Oborniki
Grom Plewiska
2:0
Nielba Wągrowiec
Zieloni Lubosz
0:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
GKS Dopiewo
2:0
Kotwica Kórnik
Warta Międzychód
2:2
Unia Swarzędz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS
0:0
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
0:2
Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:3
Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka
1:0
Grom Plewiska
Pogoń Łobżenica
3:1
GKS Dopiewo
Kotwica Kórnik
8:0
Zieloni Lubosz
Huragan Pobiedziska
0:1
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
4:1
GLKS Wysoka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS
0:4
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka
5:1
GLKS Wysoka
Grom Plewiska
1:1
Unia Swarzędz
Iskra Szydłowo
2:1
Kotwica Kórnik
1922 Lechia Kostrzyn
0:1
Warta Międzychód
Zieloni Lubosz
1:1
Pogoń Łobżenica
GKS Dopiewo
1:3
Nielba Wągrowiec
Huragan Pobiedziska
1:3
Sparta Oborniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
5:1
Zieloni Lubosz
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
1922 Lechia Kostrzyn
Lubuszanin Trzcianka
3:1
GKS Dopiewo
Warta Międzychód
2:2
Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki
0:2
Grom Plewiska
Kotwica Kórnik
3:1
Luboński KS
GLKS Wysoka
3:1
Unia Swarzędz
Pogoń Łobżenica
0:4
Iskra Szydłowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS
3:2
Pogoń Łobżenica
Iskra Szydłowo
2:2
Nielba Wągrowiec
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Kotwica Kórnik
1922 Lechia Kostrzyn
1:0
Huragan Pobiedziska
Grom Plewiska
1:0
Warta Międzychód
Zieloni Lubosz
1:1
Lubuszanin Trzcianka
GKS Dopiewo
0:1
Unia Swarzędz
GLKS Wysoka
1:3
Sparta Oborniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
3:2
GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica
0:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Nielba Wągrowiec
3:0
Luboński KS
Huragan Pobiedziska
0:4
Grom Plewiska
Lubuszanin Trzcianka
2:2
Iskra Szydłowo
Sparta Oborniki
3:0
GKS Dopiewo
Kotwica Kórnik
3:1
1922 Lechia Kostrzyn
Zieloni Lubosz
1:2
Unia Swarzędz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS
0:4
Lubuszanin Trzcianka
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:1
Nielba Wągrowiec
Iskra Szydłowo
1:3
Unia Swarzędz
1922 Lechia Kostrzyn
3:3
Grom Plewiska
Kotwica Kórnik
3:2
Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka
2:1
Huragan Pobiedziska
Zieloni Lubosz
1:1
Sparta Oborniki
GKS Dopiewo
1:3
Warta Międzychód
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS
2:2
Unia Swarzędz
Huragan Pobiedziska
1:0
GKS Dopiewo
Lubuszanin Trzcianka
5:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Łobżenica
2:1
1922 Lechia Kostrzyn
Warta Międzychód
3:0
Zieloni Lubosz
Sparta Oborniki
1:0
Iskra Szydłowo
Grom Plewiska
2:0
GLKS Wysoka
Nielba Wągrowiec
3:1
Kotwica Kórnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS
0:1
Sparta Oborniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:0
Unia Swarzędz
1922 Lechia Kostrzyn
1:3
GLKS Wysoka
Iskra Szydłowo
0:3
Warta Międzychód
Pogoń Łobżenica
2:3
Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik
2:2
Lubuszanin Trzcianka
Zieloni Lubosz
2:2
Huragan Pobiedziska
GKS Dopiewo
1:1
Grom Plewiska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
6:1
Luboński KS
Sparta Oborniki
0:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Nielba Wągrowiec
2:1
1922 Lechia Kostrzyn
Huragan Pobiedziska
0:5
Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka
6:0
Pogoń Łobżenica
Grom Plewiska
5:1
Zieloni Lubosz
Kotwica Kórnik
1:1
Unia Swarzędz
GLKS Wysoka
0:2
GKS Dopiewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Luboński KS
0:4
Huragan Pobiedziska
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:2
Warta Międzychód
1922 Lechia Kostrzyn
0:2
GKS Dopiewo
Iskra Szydłowo
4:3
Grom Plewiska
Nielba Wągrowiec
2:2
Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik
2:1
Sparta Oborniki
Pogoń Łobżenica
1:0
Unia Swarzędz
Zieloni Lubosz
0:3*
GLKS Wysoka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka
5:0
1922 Lechia Kostrzyn
GLKS Wysoka
1:0
Iskra Szydłowo
Warta Międzychód
1:4
Kotwica Kórnik
Sparta Oborniki
5:2
Pogoń Łobżenica
GKS Dopiewo
3:1
Zieloni Lubosz
Grom Plewiska
6:1
Luboński KS
Nielba Wągrowiec
5:0
Unia Swarzędz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
1:1
Kotwica Kórnik
1922 Lechia Kostrzyn
1:1
Zieloni Lubosz
GLKS Wysoka
3:0
Luboński KS
Warta Międzychód
2:2
Pogoń Łobżenica
Sparta Oborniki
2:3
Nielba Wągrowiec
GKS Dopiewo
0:2
Iskra Szydłowo
Grom Plewiska
0:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Swarzędz
1:2
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
2:0
Sparta Oborniki
Iskra Szydłowo
1:2
Zieloni Lubosz
Luboński KS
1:5
GKS Dopiewo
Nielba Wągrowiec
2:0
Warta Międzychód
Unia Swarzędz
6:2
1922 Lechia Kostrzyn
Kotwica Kórnik
1:1
Grom Plewiska
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:0
GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica
0:0
Huragan Pobiedziska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
3:2
Sparta Oborniki
1922 Lechia Kostrzyn
0:2
Iskra Szydłowo
Warta Międzychód
2:1
Lubuszanin Trzcianka
GKS Dopiewo
3:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Grom Plewiska
4:0
Pogoń Łobżenica
GLKS Wysoka
3:1
Kotwica Kórnik
Zieloni Lubosz
11:1
Luboński KS
Huragan Pobiedziska
4:0
Nielba Wągrowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
0:2
GKS Dopiewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:0
Zieloni Lubosz
Sparta Oborniki
3:1
1922 Lechia Kostrzyn
Nielba Wągrowiec
3:2
Grom Plewiska
Lubuszanin Trzcianka
4:0
Huragan Pobiedziska
Unia Swarzędz
2:2
Warta Międzychód
Luboński KS
0:9
Iskra Szydłowo
Pogoń Łobżenica
2:1
GLKS Wysoka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
0:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1922 Lechia Kostrzyn
5:2
Luboński KS
Grom Plewiska
0:2
Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz
3:0
Huragan Pobiedziska
Warta Międzychód
2:0
Sparta Oborniki
GKS Dopiewo
0:1
Pogoń Łobżenica
Zieloni Lubosz
0:0
Kotwica Kórnik
GLKS Wysoka
3:2
Nielba Wągrowiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wysoka
1:1
Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz
2:0
Grom Plewiska
Pogoń Łobżenica
0:0
Zieloni Lubosz
Sparta Oborniki
0:1
Huragan Pobiedziska
Nielba Wągrowiec
2:0
GKS Dopiewo
Kotwica Kórnik
2:2
Iskra Szydłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne
11:1
Luboński KS
Warta Międzychód
5:1
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
1:4
Warta Międzychód
Iskra Szydłowo
4:0
Pogoń Łobżenica
1922 Lechia Kostrzyn
0:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Swarzędz
5:1
GLKS Wysoka
Luboński KS
3:10
Kotwica Kórnik
GKS Dopiewo
2:2
Lubuszanin Trzcianka
Grom Plewiska
0:3
Sparta Oborniki
Zieloni Lubosz
- : -
Nielba Wągrowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
- : -
GLKS Wysoka
Nielba Wągrowiec
- : -
Iskra Szydłowo
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Zieloni Lubosz
Unia Swarzędz
- : -
GKS Dopiewo
Kotwica Kórnik
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód
4:1
Grom Plewiska
Huragan Pobiedziska
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Pogoń Łobżenica
- : -
Luboński KS
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Grom Plewiska
- : -
Huragan Pobiedziska
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Kotwica Kórnik
GKS Dopiewo
- : -
Sparta Oborniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
Pogoń Łobżenica
Unia Swarzędz
- : -
Zieloni Lubosz
Luboński KS
- : -
Nielba Wągrowiec
GLKS Wysoka
- : -
Warta Międzychód
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
- : -
Zieloni Lubosz
Nielba Wągrowiec
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Luboński KS
Unia Swarzędz
- : -
Iskra Szydłowo
Warta Międzychód
- : -
GKS Dopiewo
Grom Plewiska
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Huragan Pobiedziska
- : -
GLKS Wysoka
Pogoń Łobżenica
- : -
Kotwica Kórnik
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
- : -
Luboński KS
Iskra Szydłowo
- : -
Sparta Oborniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
Lubuszanin Trzcianka
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Pogoń Łobżenica
Kotwica Kórnik
- : -
Nielba Wągrowiec
GKS Dopiewo
- : -
Huragan Pobiedziska
Zieloni Lubosz
- : -
Warta Międzychód
GLKS Wysoka
- : -
Grom Plewiska
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
- : -
Luboński KS
Nielba Wągrowiec
- : -
Pogoń Łobżenica
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Kotwica Kórnik
Unia Swarzędz
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód
- : -
Iskra Szydłowo
Grom Plewiska
- : -
GKS Dopiewo
Huragan Pobiedziska
- : -
Zieloni Lubosz
GLKS Wysoka
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
- : -
Huragan Pobiedziska
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
Sparta Oborniki
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz
- : -
Kotwica Kórnik
Luboński KS
- : -
Warta Międzychód
GKS Dopiewo
- : -
GLKS Wysoka
Zieloni Lubosz
- : -
Grom Plewiska
Pogoń Łobżenica
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wysoka
- : -
Zieloni Lubosz
Grom Plewiska
- : -
Iskra Szydłowo
Huragan Pobiedziska
- : -
Luboński KS
Lubuszanin Trzcianka
- : -
Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód
- : -
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sparta Oborniki
- : -
Kotwica Kórnik
GKS Dopiewo
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Unia Swarzędz
- : -
Pogoń Łobżenica
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
- : -
Huragan Pobiedziska
Iskra Szydłowo
- : -
GLKS Wysoka
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Łobżenica
- : -
Sparta Oborniki
Zieloni Lubosz
- : -
GKS Dopiewo
Unia Swarzędz
- : -
Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik
- : -
Warta Międzychód
Luboński KS
- : -
Grom Plewiska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij