zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
2:1
Orlik Poznań
Koziołek Poznań
5:0
Unia Swarzędz
Orzeł Granowo
1:2
Koziołek II Poznań
SMP Wichniarek Poznań
1:1
Sokół Starołęka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
2:1
Koziołek Poznań
Sokół Starołęka
3:4
Orzeł Granowo
Koziołek II Poznań
0:3
Suchary Suchy Las
Unia Swarzędz
0:1
SMP Wichniarek Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
0:3
Suchary Suchy Las
Orzeł Granowo
3:0
Unia Swarzędz
Sokół Starołęka
0:2
Koziołek II Poznań
SMP Wichniarek Poznań
0:3
Orlik Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
8:0
SMP Wichniarek Poznań
Orlik Poznań
2:0
Orzeł Granowo
Koziołek Poznań
5:1
Koziołek II Poznań
Unia Swarzędz
2:4
Sokół Starołęka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Granowo
0:6
Suchary Suchy Las
Sokół Starołęka
0:4
Orlik Poznań
SMP Wichniarek Poznań
0:5
Koziołek Poznań
Unia Swarzędz
0:3
Koziołek II Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
7:0
Sokół Starołęka
Orlik Poznań
4:0
Unia Swarzędz
Koziołek Poznań
2:1
Orzeł Granowo
Koziołek II Poznań
1:1
SMP Wichniarek Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
2:0
Koziołek II Poznań
Orzeł Granowo
1:1
SMP Wichniarek Poznań
Sokół Starołęka
2:6
Koziołek Poznań
Unia Swarzędz
0:0
Suchary Suchy Las
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Granowo
0:0
Suchary Suchy Las
Sokół Starołęka
1:5
Orlik Poznań
SMP Wichniarek Poznań
0:4
Koziołek Poznań
Unia Swarzędz
4:1
Koziołek II Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
2:2
Koziołek Poznań
Orlik Poznań
3:0
Koziołek II Poznań
Orzeł Granowo
1:0
SMP Wichniarek Poznań
Sokół Starołęka
1:6
Unia Swarzędz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
2:0
Orlik Poznań
Koziołek Poznań
0:3
Unia Swarzędz
Orzeł Granowo
0:2
Koziołek II Poznań
SMP Wichniarek Poznań
1:1
Sokół Starołęka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
0:0
Koziołek Poznań
Sokół Starołęka
1:3
Orzeł Granowo
Koziołek II Poznań
1:3
Suchary Suchy Las
Unia Swarzędz
5:0
SMP Wichniarek Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
2:0
Suchary Suchy Las
Orzeł Granowo
0:4
Unia Swarzędz
Sokół Starołęka
1:2
Koziołek II Poznań
SMP Wichniarek Poznań
0:4
Orlik Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
4:0
SMP Wichniarek Poznań
Orlik Poznań
4:1
Orzeł Granowo
Koziołek II Poznań
2:5
Koziołek Poznań
Unia Swarzędz
2:1
Sokół Starołęka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
2:2
Koziołek II Poznań
Orzeł Granowo
2:0
SMP Wichniarek Poznań
Sokół Starołęka
1:5
Koziołek Poznań
Unia Swarzędz
2:2
Suchary Suchy Las
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
3:1
Sokół Starołęka
Orlik Poznań
0:1
Unia Swarzędz
Koziołek Poznań
2:0
Orzeł Granowo
Koziołek II Poznań
0:2
SMP Wichniarek Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij