zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
PSS Junior Koziegłowy
2:3
UKS II Śrem
UKS Małe Gwiazdy Luboń
3:2
Unia Swarzędz
UKS 2007 Lusowo
5:2
Orlik Poznań
Suchary Suchy Las
1:5
Koziołek Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
1:4
UKS II Śrem
Unia Swarzędz
3:2
UKS 2007 Lusowo
Koziołek Poznań
4:0
UKS Małe Gwiazdy Luboń
Suchary Suchy Las
2:0
PSS Junior Koziegłowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Śrem
5:1
UKS 2007 Lusowo
Orlik Poznań
1:2
UKS Małe Gwiazdy Luboń
Unia Swarzędz
0:1
Suchary Suchy Las
Koziołek Poznań
3:1
PSS Junior Koziegłowy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 2007 Lusowo
4:3
Koziołek Poznań
UKS II Śrem
4:0
Unia Swarzędz
UKS Małe Gwiazdy Luboń
3:0
Suchary Suchy Las
PSS Junior Koziegłowy
1:1
Orlik Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
1:5
UKS II Śrem
Suchary Suchy Las
1:9
UKS 2007 Lusowo
UKS Małe Gwiazdy Luboń
3:1
PSS Junior Koziegłowy
Unia Swarzędz
0:3
Orlik Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Śrem
4:0
Suchary Suchy Las
PSS Junior Koziegłowy
4:0
Unia Swarzędz
Orlik Poznań
2:2
Koziołek Poznań
UKS 2007 Lusowo
5:3
UKS Małe Gwiazdy Luboń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Suchary Suchy Las
1:4
Orlik Poznań
UKS 2007 Lusowo
2:2
PSS Junior Koziegłowy
UKS Małe Gwiazdy Luboń
5:2
UKS II Śrem
Koziołek Poznań
6:0
Unia Swarzędz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
PSS Junior Koziegłowy
3:1
UKS II Śrem
UKS 2007 Lusowo
2:1
Orlik Poznań
UKS Małe Gwiazdy Luboń
3:0
Unia Swarzędz
Suchary Suchy Las
1:4
Koziołek Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
1:3
UKS II Śrem
Unia Swarzędz
1:6
UKS 2007 Lusowo
Koziołek Poznań
0:1
UKS Małe Gwiazdy Luboń
Suchary Suchy Las
1:4
PSS Junior Koziegłowy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
1:4
PSS Junior Koziegłowy
Unia Swarzędz
0:3
Suchary Suchy Las
UKS II Śrem
0:5
UKS 2007 Lusowo
Orlik Poznań
1:3
UKS Małe Gwiazdy Luboń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 2007 Lusowo
0:1
Koziołek Poznań
UKS Małe Gwiazdy Luboń
2:0
Suchary Suchy Las
UKS II Śrem
3:0
Unia Swarzędz
PSS Junior Koziegłowy
3:1
Orlik Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Śrem
2:2
UKS Małe Gwiazdy Luboń
Orlik Poznań
1:4
PSS Junior Koziegłowy
UKS 2007 Lusowo
3:1
Koziołek Poznań
Suchary Suchy Las
0:1
Unia Swarzędz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Koziołek Poznań
1:2
UKS II Śrem
Suchary Suchy Las
2:5
UKS 2007 Lusowo
UKS Małe Gwiazdy Luboń
1:3
PSS Junior Koziegłowy
Unia Swarzędz
0:6
Orlik Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 2007 Lusowo
0:1
UKS Małe Gwiazdy Luboń
Orlik Poznań
4:1
Koziołek Poznań
UKS II Śrem
4:0
Suchary Suchy Las
PSS Junior Koziegłowy
8:0
Unia Swarzędz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Małe Gwiazdy Luboń
0:0
UKS II Śrem
Suchary Suchy Las
0:4
Orlik Poznań
UKS 2007 Lusowo
2:3
PSS Junior Koziegłowy
Koziołek Poznań
4:2
Unia Swarzędz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij