zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rostarzewo
2:3
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Sam Jastrzębsko Stare
6:1
Błędno Nądnia
KS Jastrząb Rudniki
2:6
Borusja Boruja Kościelna
Obra Zbąszyń
14:0
LZS Wąsowo
Orlik Sępno
1:4
Płomień Przyprostynia
Piast Jabłonna
1:4
Dąb Bolewice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
1:1
Obra Zbąszyń
Gminy Grodzisk Wielkopolski
4:1
Orlik Sępno
Dąb Bolewice
2:2
Orzeł Rostarzewo
TS 05 Nowy Tomyśl
4:1
Sam Jastrzębsko Stare
Błędno Nądnia
6:1
KS Jastrząb Rudniki
Borusja Boruja Kościelna
2:1
Piast Jabłonna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rostarzewo
3:3
Borusja Boruja Kościelna
LZS Wąsowo
2:4
Płomień Przyprostynia
KS Jastrząb Rudniki
3:2
TS 05 Nowy Tomyśl
Obra Zbąszyń
4:0
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Orlik Sępno
3:2
Dąb Bolewice
Piast Jabłonna
4:2
Błędno Nądnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminy Grodzisk Wielkopolski
2:0
LZS Wąsowo
Borusja Boruja Kościelna
2:2
Orlik Sępno
Sam Jastrzębsko Stare
10:3
KS Jastrząb Rudniki
Dąb Bolewice
1:2
Obra Zbąszyń
Błędno Nądnia
1:5
Orzeł Rostarzewo
TS 05 Nowy Tomyśl
3:1
Piast Jabłonna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
0:3
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Orzeł Rostarzewo
2:2
TS 05 Nowy Tomyśl
Piast Jabłonna
1:5
Sam Jastrzębsko Stare
LZS Wąsowo
1:3
Dąb Bolewice
Obra Zbąszyń
9:1
Borusja Boruja Kościelna
Orlik Sępno
7:2
Błędno Nądnia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Borusja Boruja Kościelna
3:1
LZS Wąsowo
Sam Jastrzębsko Stare
2:5
Orzeł Rostarzewo
Dąb Bolewice
1:2
Płomień Przyprostynia
TS 05 Nowy Tomyśl
4:0
Orlik Sępno
Błędno Nądnia
0:6
Obra Zbąszyń
KS Jastrząb Rudniki
4:0
Piast Jabłonna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
2:1
Borusja Boruja Kościelna
Orzeł Rostarzewo
6:0
KS Jastrząb Rudniki
Gminy Grodzisk Wielkopolski
2:0
Dąb Bolewice
Piast Jabłonna
Pauza
LZS Wąsowo
4:0
Błędno Nądnia
Obra Zbąszyń
7:1
TS 05 Nowy Tomyśl
Orlik Sępno
1:2
Sam Jastrzębsko Stare
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Borusja Boruja Kościelna
4:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Sam Jastrzębsko Stare
2:7
Obra Zbąszyń
KS Jastrząb Rudniki
3:5
Orlik Sępno
TS 05 Nowy Tomyśl
5:0
LZS Wąsowo
Błędno Nądnia
0:5
Płomień Przyprostynia
Piast Jabłonna
0:7
Orzeł Rostarzewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
3:3
TS 05 Nowy Tomyśl
Gminy Grodzisk Wielkopolski
5:1
Błędno Nądnia
LZS Wąsowo
0:4
Sam Jastrzębsko Stare
Dąb Bolewice
1:3
Borusja Boruja Kościelna
Obra Zbąszyń
17:0
KS Jastrząb Rudniki
Orlik Sępno
2:2
Piast Jabłonna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rostarzewo
2:1
Orlik Sępno
Sam Jastrzębsko Stare
1:2
Płomień Przyprostynia
KS Jastrząb Rudniki
2:1
LZS Wąsowo
TS 05 Nowy Tomyśl
1:2
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Błędno Nądnia
4:2
Dąb Bolewice
Piast Jabłonna
2:7
Obra Zbąszyń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
2:1
KS Jastrząb Rudniki
Gminy Grodzisk Wielkopolski
1:1
Sam Jastrzębsko Stare
Borusja Boruja Kościelna
5:2
Błędno Nądnia
Dąb Bolewice
6:6
TS 05 Nowy Tomyśl
Obra Zbąszyń
4:2
Orzeł Rostarzewo
LZS Wąsowo
4:0
Piast Jabłonna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rostarzewo
4:0
LZS Wąsowo
Sam Jastrzębsko Stare
2:1
Dąb Bolewice
KS Jastrząb Rudniki
1:4
Gminy Grodzisk Wielkopolski
TS 05 Nowy Tomyśl
1:2
Borusja Boruja Kościelna
Orlik Sępno
0:8
Obra Zbąszyń
Piast Jabłonna
1:2
Płomień Przyprostynia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
1:4
Orzeł Rostarzewo
Borusja Boruja Kościelna
10:0
Sam Jastrzębsko Stare
LZS Wąsowo
2:3
Orlik Sępno
Dąb Bolewice
1:3
KS Jastrząb Rudniki
Błędno Nądnia
3:6
TS 05 Nowy Tomyśl
Gminy Grodzisk Wielkopolski
5:2
Piast Jabłonna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
1:0
Orlik Sępno
Gminy Grodzisk Wielkopolski
1:0
Orzeł Rostarzewo
Borusja Boruja Kościelna
3:1
KS Jastrząb Rudniki
LZS Wąsowo
2:4
Obra Zbąszyń
Błędno Nądnia
3:4
Sam Jastrzębsko Stare
Dąb Bolewice
3:2
Piast Jabłonna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rostarzewo
7:2
Dąb Bolewice
Sam Jastrzębsko Stare
2:4
TS 05 Nowy Tomyśl
KS Jastrząb Rudniki
2:2
Błędno Nądnia
Obra Zbąszyń
2:0
Płomień Przyprostynia
Orlik Sępno
3:4
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Piast Jabłonna
0:2
Borusja Boruja Kościelna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
5:1
LZS Wąsowo
Borusja Boruja Kościelna
1:2
Orzeł Rostarzewo
Błędno Nądnia
4:1
Piast Jabłonna
Gminy Grodzisk Wielkopolski
3:0
Obra Zbąszyń
Dąb Bolewice
0:1
Orlik Sępno
TS 05 Nowy Tomyśl
2:1
KS Jastrząb Rudniki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Wąsowo
3:4
Gminy Grodzisk Wielkopolski
KS Jastrząb Rudniki
1:8
Sam Jastrzębsko Stare
Obra Zbąszyń
5:1
Dąb Bolewice
Orlik Sępno
1:1
Borusja Boruja Kościelna
Orzeł Rostarzewo
7:0
Błędno Nądnia
Piast Jabłonna
2:7
TS 05 Nowy Tomyśl
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminy Grodzisk Wielkopolski
2:1
Płomień Przyprostynia
Borusja Boruja Kościelna
1:2
Obra Zbąszyń
Sam Jastrzębsko Stare
5:2
Piast Jabłonna
Dąb Bolewice
1:5
LZS Wąsowo
TS 05 Nowy Tomyśl
1:4
Orzeł Rostarzewo
Błędno Nądnia
3:3
Orlik Sępno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
8:3
Dąb Bolewice
Piast Jabłonna
3:1
KS Jastrząb Rudniki
Obra Zbąszyń
3:2
Błędno Nądnia
Orzeł Rostarzewo
2:0
Sam Jastrzębsko Stare
LZS Wąsowo
1:3
Borusja Boruja Kościelna
Orlik Sępno
3:4
TS 05 Nowy Tomyśl
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Jabłonna
Pauza
Borusja Boruja Kościelna
0:0
Płomień Przyprostynia
Sam Jastrzębsko Stare
3:2
Orlik Sępno
Dąb Bolewice
3:3
Gminy Grodzisk Wielkopolski
KS Jastrząb Rudniki
1:1
Orzeł Rostarzewo
TS 05 Nowy Tomyśl
0:4
Obra Zbąszyń
Błędno Nądnia
2:3
LZS Wąsowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Przyprostynia
4:1
Błędno Nądnia
Gminy Grodzisk Wielkopolski
3:0
Borusja Boruja Kościelna
LZS Wąsowo
3:2
TS 05 Nowy Tomyśl
Obra Zbąszyń
6:1
Sam Jastrzębsko Stare
Orlik Sępno
2:0
KS Jastrząb Rudniki
Orzeł Rostarzewo
6:0
Piast Jabłonna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Borusja Boruja Kościelna
1:0
Dąb Bolewice
Sam Jastrzębsko Stare
1:1
LZS Wąsowo
KS Jastrząb Rudniki
0:4
Obra Zbąszyń
TS 05 Nowy Tomyśl
1:1
Płomień Przyprostynia
Błędno Nądnia
2:2
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Piast Jabłonna
0:0
Orlik Sępno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Obra Zbąszyń
11:1
Piast Jabłonna
Płomień Przyprostynia
3:2
Sam Jastrzębsko Stare
Gminy Grodzisk Wielkopolski
0:1
TS 05 Nowy Tomyśl
LZS Wąsowo
1:3
KS Jastrząb Rudniki
Dąb Bolewice
3:0
Błędno Nądnia
Orlik Sępno
3:2
Orzeł Rostarzewo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rostarzewo
1:2
Obra Zbąszyń
Sam Jastrzębsko Stare
4:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
KS Jastrząb Rudniki
1:1
Płomień Przyprostynia
TS 05 Nowy Tomyśl
2:2
Dąb Bolewice
Błędno Nądnia
1:3
Borusja Boruja Kościelna
Piast Jabłonna
2:4
LZS Wąsowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminy Grodzisk Wielkopolski
2:1
KS Jastrząb Rudniki
Borusja Boruja Kościelna
0:2
TS 05 Nowy Tomyśl
LZS Wąsowo
2:3
Orzeł Rostarzewo
Dąb Bolewice
0:3
Sam Jastrzębsko Stare
Obra Zbąszyń
8:1
Orlik Sępno
Płomień Przyprostynia
6:2
Piast Jabłonna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Rostarzewo
2:1
Płomień Przyprostynia
Sam Jastrzębsko Stare
3:0
Borusja Boruja Kościelna
KS Jastrząb Rudniki
3:0
Dąb Bolewice
TS 05 Nowy Tomyśl
3:1
Błędno Nądnia
Orlik Sępno
2:5
LZS Wąsowo
Piast Jabłonna
1:4
Gminy Grodzisk Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij