zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
1:1
AP II Błękitni II Owińska
Korona Zakrzewo
0:4
Huragan II Pobiedziska
Warta Międzychód
0:6
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
Orlik Mosina
1:6
Grom Plewiska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
1:2
SPN Szamotuły
Grom Plewiska
1:2
Korona Zakrzewo
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
3:2
Huragan II Pobiedziska
AP II Błękitni II Owińska
6:3
Orlik Mosina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
2:1
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
Orlik Mosina
1:3
Warta Międzychód
Huragan II Pobiedziska
1:0
Grom Plewiska
AP II Błękitni II Owińska
3:0
Korona Zakrzewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
8:0
Korona Zakrzewo
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
6:2
Grom Plewiska
AP II Błękitni II Owińska
6:0
Huragan II Pobiedziska
SPN Szamotuły
3:0
Orlik Mosina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
2:9
AP II Błękitni II Owińska
Korona Zakrzewo
0:3
SPN Szamotuły
Huragan II Pobiedziska
1:3
Warta Międzychód
Orlik Mosina
0:5
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
3:0
Grom Plewiska
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
3:7
AP II Błękitni II Owińska
Orlik Mosina
3:1
Korona Zakrzewo
SPN Szamotuły
2:0
Huragan II Pobiedziska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Błękitni II Owińska
3:2
Warta Międzychód
Grom Plewiska
0:2
SPN Szamotuły
Korona Zakrzewo
3:4
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
Huragan II Pobiedziska
0:1
Orlik Mosina
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
2:0
Warta Międzychód
Grom Plewiska
0:3
Orlik Mosina
Huragan II Pobiedziska
9:1
Korona Zakrzewo
AP II Błękitni II Owińska
2:0
SPN Szamotuły
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
1:3
Warta Międzychód
Korona Zakrzewo
3:0
Grom Plewiska
Huragan II Pobiedziska
4:3
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
Orlik Mosina
0:12
AP II Błękitni II Owińska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
4:2
Orlik Mosina
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
2:1
SPN Szamotuły
Grom Plewiska
2:1
Huragan II Pobiedziska
Korona Zakrzewo
1:4
AP II Błękitni II Owińska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Mosina
2:5
SPN Szamotuły
Grom Plewiska
0:9
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
Huragan II Pobiedziska
1:2
AP II Błękitni II Owińska
Korona Zakrzewo
2:5
Warta Międzychód
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
6:1
Huragan II Pobiedziska
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
- : -
Orlik Mosina
SPN Szamotuły
2:2
Korona Zakrzewo
AP II Błękitni II Owińska
5:0
Grom Plewiska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP II Błękitni II Owińska
2:2
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
Grom Plewiska
0:7
Warta Międzychód
Korona Zakrzewo
4:1
Orlik Mosina
Huragan II Pobiedziska
0:0
SPN Szamotuły
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Międzychód
3:2
AP II Błękitni II Owińska
Akademia Piłkarska Reissa Jarocin
3:1
Korona Zakrzewo
Orlik Mosina
2:7
Huragan II Pobiedziska
SPN Szamotuły
2:1
Grom Plewiska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij