zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
6:1
AP II REISSA III POZNAŃ
Skra Otusz
3:3
Grom Plewiska
Przemysław Poznań
3:0
Orlik Mosina
Salos Poznań
1:3
Lider Swarzędz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
4:5
Salos Poznań
Lider Swarzędz
2:2
Przemysław Poznań
SPN Szamotuły
11:0
Skra Otusz
AP II REISSA III POZNAŃ
3:3
Orlik Mosina
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Poznań
2:3
SPN Szamotuły
Skra Otusz
4:3
AP II REISSA III POZNAŃ
Orlik Mosina
1:8
Lider Swarzędz
Przemysław Poznań
2:7
Grom Plewiska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
8:1
Orlik Mosina
Skra Otusz
2:4
Salos Poznań
AP II REISSA III POZNAŃ
3:0
Lider Swarzędz
Przemysław Poznań
1:1
SPN Szamotuły
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
7:2
Grom Plewiska
Orlik Mosina
2:3
SPN Szamotuły
Salos Poznań
0:5
AP II REISSA III POZNAŃ
Przemysław Poznań
7:2
Skra Otusz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
3:1
Salos Poznań
SPN Szamotuły
4:1
Lider Swarzędz
Skra Otusz
3:1
Orlik Mosina
AP II REISSA III POZNAŃ
6:1
Grom Plewiska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
2:8
SPN Szamotuły
Orlik Mosina
0:2
Salos Poznań
Lider Swarzędz
4:3
Skra Otusz
Przemysław Poznań
1:4
AP II REISSA III POZNAŃ
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
5:3
Skra Otusz
Lider Swarzędz
1:2
Salos Poznań
Orlik Mosina
2:2
Przemysław Poznań
AP II REISSA III POZNAŃ
1:5
SPN Szamotuły
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Poznań
1:1
Grom Plewiska
Skra Otusz
0:7
SPN Szamotuły
Orlik Mosina
0:2
AP II REISSA III POZNAŃ
Przemysław Poznań
1:5
Lider Swarzędz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Swarzędz
2:1
Orlik Mosina
Grom Plewiska
2:5
Przemysław Poznań
AP II REISSA III POZNAŃ
6:0
Skra Otusz
SPN Szamotuły
4:0
Salos Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
1:1
Przemysław Poznań
Salos Poznań
2:2
Skra Otusz
Lider Swarzędz
3:2
AP II REISSA III POZNAŃ
Orlik Mosina
3:3
Grom Plewiska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
2:11
Lider Swarzędz
Skra Otusz
0:2
Przemysław Poznań
AP II REISSA III POZNAŃ
4:2
Salos Poznań
SPN Szamotuły
4:0
Orlik Mosina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Poznań
0:0
Przemysław Poznań
Grom Plewiska
5:5
AP II REISSA III POZNAŃ
Orlik Mosina
2:1
Skra Otusz
Lider Swarzędz
3:1
SPN Szamotuły
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Poznań
0:3
Orlik Mosina
Skra Otusz
0:10
Lider Swarzędz
SPN Szamotuły
10:0
Grom Plewiska
AP II REISSA III POZNAŃ
3:1
Przemysław Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości