ZAKOŃCZENIE SEZONU 2016/2017

W sobotę 24.06 o godzinie 17.00 odbyło się zakończenie sezonu piłkarskiego 2016/2017 drużyn młodzieżowych Grom Plewiska. Rozpoczęło się od występu cheerleaders GROM - GIRLS ( występ Mam naszych zawodników). Następnie trenerzy K. Szych i M. Szefler wraz z prezesem A. Cielejewskim podsumowali osiągnięcia poszczególnych drużyn i wręczyli indywidualne wyróżnienia: w drużynie młodzików byli to Patryk Kurasz i Stasiu Pogonowski. a w zespole trampkarzy Dominik Kopaniarz oraz Mateusz Kluczyński. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom. Po części oficjalnej, piłkarze rozgrywali między sobą  mecze, a także mogli wspólnie wymienić się doświadczeniami jedząc przy tym pyszne kiełbaski z grilla serwowane przez naszego MasterChefa p. Tomka.

W ostatnim spotkaniu sezonu 2016/2017 w mieszanych składach wystąpili sportowi rodzice, juniorzy i trampkarze, a spora ilość bramek (4:4) z pewnością zadowoliła zebranych widzów - działo się! Gole padały piękne, zwody budziły aplauz, a po cudnych akcjach ręce same składały się do oklasków! Po końcowym gwizdku odbył się jeszcze konkursów rzutów karnych (11 serii), w którym zwyciężyła drużyna "koszulek" (7:6).

Na koniec, chciałbym podziękować wspaniałym rodzicom naszych zawodników. Wasze wsparcie, doping i kultura osobista na wysokim poziomie powoduje, iż ocena zachowania rodziców Grom Plewiska jest bardzo doceniana.

Mam nadzieję, że w sezonie 2017/2018 nasi zawodnicy dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń.