MECZ LIGOWY GROM PLEWISKA - BŁĘKITNI OWIŃSKA 1:2 (0:1)

MECZ LIGOWY GROM PLEWISKA - BŁĘKITNI OWIŃSKA    1:2 (0:1)

Mecz niewykorzystanych sytuacji. W sobotnie południe Grom Plewiska podejmował drużynę Błękitnych Owińska w ramach rozgrywek I ligi okręgowej trampkarzy C1. Od początku meczu zespół gospodarzy narzucił swój styl gry przeciwnikowi. Stwarzaliśmy dużo okazji do strzelenia bramki. Niestety w ostatnich sekundach pierwszej połowy nasza formacja obronna popełnia błąd i na przerwę schodzimy z wynikiem 0:1.

Po zmianie stron ruszyliśmy do odrabiania wyniku. Wypracowaliśmy dużo sytuacji podbramkowych, lecz piłka nie chciała wpaść do bramki zespołu z Owińsk. W 46 minucie tracimy bramkę na 0:2. Gospodarze do końca meczu walczyli o poprawienie wyniku. Honorowego gola dla naszej drużyny w60 minucie strzelił Wojtek Otlewski.

Mimo wyniku zespół zasługuje na brawa za walkę do ostatniej minuty meczu. Za tydzień mamy mecz derbowy z Orłami Komorniki. Jeśli poprawimy skuteczność w sytuacjach bramkowych to powinniśmy wracać do Plewisk wdobrych humorach.

Grom Plewiska – Błękitni Owińska 1:2 (0:1)

Bramka: Wojciech Otlewski (60’)

Skład: Jan Pogonowski, Michał Hoza, Tomasz Kozłowski, Paweł Birecki, Jakub Dzierzkiewicz, Oskar Arczykowski, Mikołaj Zatoń, Wojciech Otlewski, Bartosz Dobrzycki, Natan Zarabski, Patryk Kurasz. Na zmiany wchodzili: Jan Stefański, Kacper Owczarz, Oskar Rajewski i Aleksander Typek.