Autor:

Krzysztof Szych

Utworzono:

23.04.2018

W sobotnie przedpołudnie w Komornikach doszło do spotkania derbowego pomiędzy zespołami Trampkarzy C2 Orły Komorniki a Gromem Plewiska. Nasz zespół od początku meczu zaatakował gospodarzy i na efekty nie trzeba było długo czekać. Już w 2 minucie wynik meczu otworzył Patryk Kurasz po ładnym podaniu Marcina Grabarza. Po zdobytej bramce, zespół Gromu nie zwalniał tempa, co poskutkowało zdobyciem kolejnych bramek. W 11 min na listę strzelców wpisał się Michał Hoza, po zagraniu piłki przez Marcina Grabarza z rzutu rożnego. Następnie w 14 minucie Patryk Kurasz wykorzystał świetne podanie od Jana Dolaty i podwyższył wynik meczu na 3: 0 dla Gromu. W 15 minucie na bramkę z dalszej odległości zdecydował się oddać strzał Bartek Dobrzycki. Piłka odbiła się od poprzeczki i linii bramkowej i wyszła w pole, dopadł do niej Marcin Grabarz i strzelił 4 bramkę dla Gromu. W 35 minucie Marcin Grabarz wykonywał rzut karny po faulu na Bartku Dobrzyckim. Bramkarz obronił strzał, lecz przy dobitce Marcina nie miał już szans. Wynik do przerwy 5: 0 dla Gromu Plewiska.

W drugiej połowie zespół Gromu miał pod kontrolą mecz, nadal dominował na boisku. Nie dawał żadnych szans gospodarzom na zmianę wyniku. W 56 min Patryk Kurasz został genialnie wypuszczony w uliczkę przez Jana Dolatę iw sytuacji sam na sam z bramkarzem ustalił wynik meczu na 6: 0 dla Gromu Plewiska. Ogromne brawa dla całego zespołu za zaangażowanie i konsekwentne realizowanie założeń taktycznych. Taki Grom chcemy oglądać w każdym meczu.

Podziękowania także dla naszych kibiców.